3. Iónské ostrovy hodnocení hotelů
  4. Argasi hodnocení hotelů
Řecko Argasi Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Diana Palace Hotel Zakynthos Průměrné hodnocení: 8,2

„Pokoj s vlastním bazénem ve spodní klidnější části hotelu byl úžasný, čistý a moderní. Denní úklid. Výborné jídlo, vše dobře ochucené a dostatečný výběr. Velmi přátelský personál hotelové restaurace. Kolem hotelu hodně obchodů a restaurací, rušné městečko.“

• Diana Palace Hotel Zakynthos Průměrné hodnocení: 8,2

„Perfektní přístup personálu. Ve všem byli nápomocni, milí, usměvaví. Jídlo každý den jiné, výběr velký, velmi chutné.“

• Nefeli Beach - living by the sea Průměrné hodnocení: 7,5

„Lokalita, snídaně, bazén“

• Hotel Palmyra Průměrné hodnocení: 8,9

„hotel sám o sobě fantazie, všechno čisté, nové a moderní, a to včetně venkovního vybavení, bazénu a lehátek personál nápomocný a milý na snídani sice nebyl extrémní výběr, ale mohlo to být dáno obsazeností (začátek října a poloprázdno) - navíc vše, co si člověk dal, bylo vynikající“

• All In Krinas Apart-Hotel Průměrné hodnocení: 8,7

„Naprosto skvělý hotel, už jen výhled z balkónu apartmánu byl úžasný. Každý den nás při návratu z pláže přivítal krásně uklizený pokoj. Skvělá poloha hotelu nám zase dopřála ničím nerušenou noc. Vybavení apartmánu bylo dostačující. Klimatizace perfektně funkční. Až budeme příště na Zakyntu, rozhodně se vrátíme do tohoto hotelu. Nikdy jsem nebyl takto spokojený s hotelem na dovolené. Moc děkujeme“

• Mimoza Beach Průměrné hodnocení: 8,3

„Příjemné ubytování kousek od centra, bazén pěkný. Vybavení pokoje starší ale dostačující. Koupání v moři přímo u ubytování nebylo pěkné, kameny horší přístup do vody. Nám to nevadilo, na pláž jsme jezdili jinam. Snídane formou bufetu slabší ale naprosto dotačující. Doporučuji“

• Nefeli Beach - living by the sea Průměrné hodnocení: 7,5

„Snídaně standard“