3. Ionian Islands: відгуки про готелі
  4. Планос: відгуки про готелі
Греція Планос Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Callinica Hotel Оцінка за відгуками: 8,3

“Номер був просторим ,світлим ,з кондиціонером і новою ванною кімнатою. Балкон з прекрасним видом на море .Прибирали кожного дня, персонал дуже привітний.Смачно готують на барі біля басейну. Басейн також був чистим,приємно там проводити час.“

• Al Mare Hotel Оцінка за відгуками: 8,9

“Розташування, персонал, косметичні засоби“

• Panagiotis I & II Stds and Apts Оцінка за відгуками: 9,4

“дуже доброзичливий господар. чисто, близько до моря- 3 хвилини пішки. хоча всі апартаменти були заселені, складалося враження, що ми одні на вілі, тихо, спокійно. поряд є супермаркет, магазини та кафе.“

• Mavrias Village Оцінка за відгуками: 9,4

“Дуже привітний і комунікабельний власник. Хороше розташування - поруч багато ресторанів, оренда авто, до моря йти 5-7 хвилин дуже красивою дорогою між сувенірними лавками та ресторанчиками по гарненькій вуличці. Прибирали часто.“

• Yanna Studios Оцінка за відгуками: 9,1

“Моїх батьків поселили на вищий поверх так як не знали, що це пенсіонери. Але як тільки звільнився номер на першому поверсі їх переселили ( на наступний день) Дуже дякуємо, що вкладаєте душу у вашу студію! Все дуже сподобалося! ☺️“

• Yanna Studios Оцінка за відгуками: 9,1

“Дуже привітні господарі ☺️ Все було дуже комфортно та гарно! Номери чисті і було все що потрібно!“

• Ragias Studios Оцінка за відгуками: 8,5

“Дуже привітні господарі! У номері є все необхідне! Кожен день прибирали номер. Все сподобалося! ☺️“

• Zoi Apartments Оцінка за відгуками: 8,5

“Прекрасні господарі, чистота, гарний сервіс, вид з балкону - все було ідеально! Дякуємо вам за прекрасний вікенд!🥰“

• Callinica Hotel Оцінка за відгуками: 8,3

“У нас був номер superior studio with pool & sea view. Ціна-якість просто супер. Номер великий, світлий, чистий. Зручний матрас. Є фен, чайник, чашки, сейф, кондиціонер, холодильник. Зручна парковка, практично біля входу в номер. Привітний персонал. Затишний сімейний готель.“

30 найкращих готелів - Планос