3. Macedonia hodnocení hotelů
  4. Edessa hodnocení hotelů
Řecko Edessa Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Pepper House Edessa Průměrné hodnocení: 9,9

„Krásné a čisté ubytování se vším potřebným zařízením.“

• Ε121 Luxury Suites Průměrné hodnocení: 9,4

„Ubytování předčilo naše očekávání, bylo krásně a pohodlně vybavené, včetně posezení na terase .Nechybělo nám vůbec nic . Majitel nachystal vše, co člověk při cestování potřebuje .Vše bylo na úrovni čtyřhvězdičkového hotelu.“

• Central & Riverfront Room Průměrné hodnocení: 9,8

„Velice milé přivítání včetně dárečků v podobě vína, sušenek, pití v ledničce. Děkujeme. Vybavení perfektní, pokoj měl vše,co bylo potřeba. Kávovar s tabletami i čaj. Skvělá lokalita,kousek od vodopádů a centra.“

• Homey Edessa Průměrné hodnocení: 9

„Malý ale útulný a účelně zařízený.Zařízení apartmanu bylo dotaženo do nejmenšího detailu a precizně provedeno.“

• Central & Riverfront Room Průměrné hodnocení: 9,8

„Krásný pokojíček, moc milí hostitelé, poznali jsme celou rodinu. Ochotně poradili i kam zajít do města, ubezpečovali se, že máme vše potřebné. Na přivítanou jsme měli v pokoji i občerstvení - voda, džás, sušenky,... Místo naprosto perfektní, u řeky, 3 minuty pěšky do centra města a 7 minut k vodopádům, přitom v klidné tiché uličce. Moc děkujeme za milé a vřelé přijetí a určitě rádi zase někdy přijedeme!“

• G & G guesthouse II Průměrné hodnocení: 8,6

„Apartmán v centru města, takže všude dojdete k vodopádu je asi 0,5 km malý balónek můžete pozorovat ruch městečka. Vybavení skvělé wifi funguje perfektně“

• Hagiati Guesthouse Průměrné hodnocení: 9,5

„Byli jsme nad očekávání překvapeni a nadšení s prostředím, ochotou personálu a výbornou snídaní. Vřele doporučuji k návštěvě.“

• Varosi Guesthouse Průměrné hodnocení: 9,3

„útulné prostředí ve starodávném stylu, dobrá snídaně, v centru“

• G & G guesthouse II Průměrné hodnocení: 8,6

„Krásný apartmán, prostorný, vybavený a čistý. Vkusně zařízený. Blízko byla místa k zaparkování.Lokalita výhodná, kousek od vodopádů. Občerstvení přímo naproti, supermarket s jídlem nedaleko (směrem k vodopádům) Byli jsme moc spokojeni.“

• Varosi Guesthouse Průměrné hodnocení: 9,3

„Příjemná hostitelka, krásné místo, ubytování v historickém stylu, na pokoji varná konvice, káva a čaj. Ochotná paní nám dala ochutnat dezert místní výroby.“

15 nejlepších hotelů v destinaci Edessa