3. Kyklady hodnocení hotelů
  4. Elia pláž hodnocení hotelů
Řecko Elia pláž Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Arte & Mare Elia Luxury Suites and Villas Průměrné hodnocení: 8,4

„Soukromá pláž a lehátka v ceně ubytování. Paní manažerka hotelu je velmi milá, vstřícná a se vším nápomocná. Pokud bydlíte na kopci, vozí Vás usměvaví řidiči po celý den tam i zpět, ale není potřeba, cesta trvá z pláže max 5 minut. Snídaně velmi dobré a všude panuje příjemná letní atmosféra a úžasnou hudbou.“

• Yi Hotel Mykonos Průměrné hodnocení: 9,5

„Snídaně byly sice každý den stejné, ale vůbec nám to za týden pobytu nevadilo, protože byly skvělé a fresh. Obecně služby v hotelu jsou na vysoké úrovni, vše čisté, personál fungoval sehraně. Rád bych z personálu vypíchl 3 lidi - George, Shawn a Katarina. Od nich jsme cítili extra péči. Lokalita byla dostatečná - sice cca 15 min pěšky na nejbližší pláž, fungoval zde ale hotelový shuttle bus. Do nejbližšího města cca 30 min pěšky. Doporučujeme určitě hotelovou restauraci. Škoda, že jsme nemohli zůstat déle a ochutnat všechny jídla z menu. Matrace byly perfektní - často na to hotely kašlou, ale jsme rádi, že Yi si uvědomuje, jak moc to přispívá ke spokojenosti.“

• „Na ubytovaní se nám líbila nejvíc hotelová pláž.“

• Greco Philia Hotel Boutique Průměrné hodnocení: 8,6

„Skvělé spaní úžasný výhled na moře a krajnu“

• Cova Mykonos Suites Průměrné hodnocení: 8,9

„Ubytování má výbornou lokalitu a velmi krásný výhled. Pokoje jsou standardní s dostačující velikostí. Snídani si můžete libovolně poskládat dle nabídky, kterou dostanete. Co všem dělá toto ubytování jedinečným je přístup personálu. Ještě dávno předtím, než jsme do destinace přijeli jsme dostali sms od paní Nadie, kde nás ubezpečila, že s jakýmkoliv problémem se na ni můžeme obrátit a se vším se nám bude snažit pomoci. A to se opravdu i stalo. Byl to jeden z nejlepších servisů, kterého se nám dostalo po celém světě. Nic nebyl problém. Pomohla nám udělat "oslavu" narozenin pro dceru, dala nám tipy na restaurace, pláže a ostatní zajímavosti na Mykonosu. Takže ještě jednou velké díky pro Nadiu a Xaroulu, díky vám jsme si to na Cova Suites moc užili.“

„Vynikajici jidlo“

„Lokalita, pokoj“