3. Macedonia: відгуки про готелі
  4. Флогіта: відгуки про готелі
Греція Флогіта Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Mavridis Оцінка за відгуками: 9

“Все було чудово! Персонал дуже привітний, номери чисті, їжа дуже смачна! Пляж відразу біля готелю, там можна було замовити собі каву, чи коктейлі. Місце на пляжі було завжди, не важливо в якій годині ви приходите. Пляж чистий, море також, захід плавний, на початку трішки камінців але далі пісок. Номери відповідають фотографіям. Вважаю що це найкраще що ви можете забронювати в цій місцевості і за такі гроші.“

• “Розташування, рядом море, супер маркет все що потрібно для гарного відпочинку та проживання.“

• Vasileiadou Coastal Rooms Оцінка за відгуками: 9,7

“Все було чудово, вид на море з номеру - найкраще, що могло бути) одразу під домом пляж, море чудове, також дуже зручно, що є кухня, ми майже весь час щось готували, хазяйка просто чудо, повернемось сюди і ще)“

• DELEJO Resorts & Suites Оцінка за відгуками: 9,2

“Дуже хороші апартаменти , співвідношення ціна-якість просто чудова! Навіть не сподівались такого щирого відношення від власників. Дуже приємні люди працюють у цьому готелі. Якщо щось потрібно - допоможуть миттєво. Море чудове,ідеальне для сімей з маленькими дітьми. Тотальний спокій навколо.“

• Evis Maisonette with sea view Оцінка за відгуками: 9,5

“Дуже гарне розташування! 7 хвилин пішки до чудового пляжу, тераса виходить у внутрішній затишний дворик. Близько пекарня, таверни, супермаркети. У будинку чисто, комфортно, багато місця, є все необхідне для готування їжі. Два кондиціонери. Все нове. Душ і туалет сумісні, на другому поверсі. Два балкони-тераси. Господарка дуже приємна жінка, живе поруч. Нам ВСЕ дуже сподобалося! Будемо довго пам'ятати смачну їжу і гостинність мешканців!!! Дякуємо!“

• Lucas4 Flogita apartment Оцінка за відгуками: 8,8

“Сподобалося все. Особливо, розташування апартаментів поруч із морем. Магазини, ресторани все в пішій доступності. Із задоволенням повернемося знову“

• Artline Family Suite Оцінка за відгуками: 9,3

“Апартаменти чудові! Все нове та чисте! Великі кімнати і зручні ліжка! В апартаментах є все необхідне і навіть більше! Також є чудова тераса з кріслом-гойдалкою, де ми дуже любили проводити час! За 8 днів нашого перебування у нас двічі робили генеральне прибирання та змінювали постільну білизну і рушники (в апартаментах є власні пляжні рушники, що дуже зручно, і їх тех змінювали). Господар постійно запитував чи у нас все гаразд і чи є у нас якісь потреби... По від'їзду нам ще й передали із собою гостинці. Все сподобалось, помешкання перевершило наші сподівання!!!“

• Maria's Garden House Оцінка за відгуками: 9,7

“Дуже охайний дворик та фасад будиночку. Дуже уважна до деталей господиня Марія. Поруч гарний ресторанчик. До моря пройтися по гарній вулиці хвилин 6. Якщо будемо подорожувати поруч, ще раз залюбки завітаємо!“

30 найкращих готелів - Флогіта