3. Cyklady – opinie o hotelach
  4. Galissas – opinie o hotelu
Grecja Galissas Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Benois Ocena: 9,2

„Śniadanie smaczne, dobra kawa. Fajne położenie, warto wejść na szczyt z cerkiewką, piękne widoki.”

• „Spokojna okolica, blisko sklepów, restauracji., jak na Cyklady sprawna komunikacją publiczna we wrześniu”

• Francoise Hotel Ocena: 8,6

„W pokojach bardzo czysto, dziennie sprzątanie i wymiana ręczników. Lodówka w pokoju i dziennie zmieniane szklanki. Przyzwoity wybór potraw na śniadaniach.”

• „Położony malowniczo na wzgórzu, w pobliżu najładniejszej plaży na wyspie”

• Hotel Benois Ocena: 9,2

„Bardzo dobre sniadania, objady i kolacje. Serwis jest wysmienity i widac ze personel sie stara. Ladny basenik i hotel jest zadbany i jest bardzo blisko plazy, mysle ze blizej sie nie da :-)”

• „Super lokalizacja. Blisko morza, w pobliżu sklep, bankomat, restauracje dmuchańce dla dzieci. Czysto i przemiła obsługa polecam z całego serca. Na pewno tu wrócimy 😉”

• Francoise Hotel Ocena: 8,6

„Bardzo czysty hotel, dobrze utrzymany, miła obsługa, śniadanie mało różnorodne, ale bardzo smaczne. Basen, lokalizacja blisko fajnej plaży.”

• Maistrali Ocena: 7,4

„Świetna lokalizacja, bliskość najlepszej plaży na wyspie.Obok restauracje i sklep.”

• „Cudowne miejsce, cudowni gospodarze. Z pewnością wrócę tutaj 🙂”

• George Ocena: 9,5

„Najbardziej podobało mi się lokalizacja obiektu -blisko plaży. Małe przytulne i spokojne miasteczko. Personel bardzo uprzejmy i cokolwiek potrzebowaliśmy było nam dostarczane!”

10 najlepszych hoteli w mieście Galissas