3. Macedonia – opinie o hotelach
  4. Gerakini – opinie o hotelu
Grecja Gerakini Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Przepiękny dom, przepiękny ogród dopracowany w każdym szczególe z widokiem na morze. Śniadanie, kawa czy grill w tym ogrodzie to sama przyjemność. Bardzo mili gospodarze zadbali o każdy szczegół. Dom jest perfekcyjnie czysty. Nowe ścierki, mopy do dyspozycji. 2 łazienki z prysznicami, 2 sypialnie w każdej wygodne 1 łóżko podwójne i łóżko pojedyncze, salon z dużą sofa. Gospodarz powitał nas owocami, napojami co było bardzo miłe. Dla nas dom stanowił bazę wypadowa do różnych plaż, z pobliskiej plaży przy domu nie korzystaliśmy.”

• Sunday Resort Ocena: 9,4

„Ładny i zadbany ogród, cisza/spokój, miejsca parkingowe przy obiekcie.”

• Trikorfo Beach Ocena: 9

„Pięknie położony ośrodek z widokiem na morze. Na plażę można było przejść się spacerkiem 5minut lub zjechać wózkiem golfowym którym przyjeżdżała po nas przemiła Pani z recepcji. Śniadania w restauracji bardzo dobre, jedyna wadą było to że codziennie serwowano to samo. Plaża przepiękna, woda czyściutka. Na plaży bar I obsługa, która podaje zamówienie do leżaków. Domki czyste, ładne i świetnie wyposażone. Fajne tarasy na których można spędzić czas patrząc na morze i popijając wino. Wspaniałe warunki na spędzenie czasu również z 2 letnim dzieckiem, dla którego zapewnione było łużeczko. Ośrodek znajduje się w starym gaju oliwnym i zewsząd otaczały nas wiekowe drzewka oliwne. Polecam na wyjazd rodzinny.”

• Villa Kalliopi Ocena: 9,1

„Widok z balkonu”

• „Widok z okna, plaża przy noclegu, na naszą prośbę śniadanie podali trochę wcześniej”

• Villa Spartandom Ocena: 8,8

„Było czysto i schludnie. Miły kontakt właścicielki.”

• „Świetna lokalizacja. Z balkonu widok na morze.”

• „Pięknie położony obiekt, bardzo zadbany, pokój po remoncie, balkon z widokiem na morze. Ogród pełen kwiatów. Bardzo czysto.”

• Akti Liakada Hotel Ocena: 9,1

„Świetny hotel! Codzienne sprzątanie pokoju. Co dwa dni zmiana pościeli i ręczników. Miły właściciel. Polecam hotel!”

• „Przyjemny hotel nad brzegiem morza. Widok na morze z balkonu - rewelacyjny. Bardzo ładnie urządzone pokoje. Lokalizacja idealna do zwiedzania Półwyspu Chalkidiki. W okolicy kilka bardzo dobrych restauracji - Mouragio i Anemomilos.”

20 najlepszych hoteli w mieście Gerakini