2. Гърция отзиви за хотели
  3. Chania отзиви за хотели
  4. Като Дарацо отзиви за хотели
Гърция Като Дарацо Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Camping Chania Оценка от отзивите: 8.2

„Много хубав къмпинг в маслинова горичка. Бяхме в бунгало със самостоятелна баня. Имаше хладилник, кана за топла вода, вентилатор. Мястото се почиства всеки ден. Къмпинга е приятен за спокойна почивка. Удобни автобуси за Ханя. В къмпинга се продават билети за автобусите и се предлагат екскурзии до най-красивите плажове на Крит.“

• Domus Aqua Оценка от отзивите: 10

„IИзключително място. Отзивчиви домакини. Отлично съотношение между цена и качество. Горещо го препоръчваме. Прекрасно място за семейна почивка“

• Niriis Hotel Оценка от отзивите: 8.6

„Хотелът е разположен в близост до трите плажа в Като Дарацо. Апартаментът и общите части бяха много чисти. Персоналът е любезен и отзивчив, особено Елени от рецепция и Мария. Наоколо има ресторантчета за хапване и малък супер маркет. С автобус от близката спирка се стига до центъра на Ханя за двайсетина минути.“

• Angela's Sea View 3 BD House Оценка от отзивите: 9.3

„Чисто и уютно място за настаняване.“

• Xenios Dias Luxury Apartments With Sea View Оценка от отзивите: 9.7

„Всичко. Ако можеше бихме дали оценка 12. Бяхме в 2 чисто нови апартамента, много модерно направени. От момента на пристигане до напускането ни всичко беше топ. Антони ни посрещна и изпрати и ни съдействаше през цялото време. Още с пристигането ни показа, че е прелестен домакин. Пътували сме достатъчно много по света, но до сега никой не ние давал толкова мног насоки за всичко (плажове, забележителности, места за хранене). Уникално местоположение, в средата на 2 плажа.“

• Theos Village Apartments Оценка от отзивите: 9.3

„Персоналът беше много учтив, много бърз отговор при изпратени въпроси, стаята се почивства всеки ден“

• Iolkos Hotel Apartments Оценка от отзивите: 9.5

„Прекрасен хотел във всяко отношение, чистота, обслужване, местоположение. Ще го препоръчаме на други приятели.“

• Angela Apartments Оценка от отзивите: 8.9

„Всичко беше много хубаво.Собствениците бяха готови винаги да помогнат.“

• Xenios Dias Luxury Apartments With Sea View Оценка от отзивите: 9.7

„Перфектно място и апартамент!!!!“