3. Heraklio hodnocení hotelů
  4. Kókkinos Pírgos hodnocení hotelů
Řecko Kókkinos Pírgos Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• EL.MA.RA. Luxury Villas Průměrné hodnocení: 9,4

„Ubytování bylo úžasné. Kousek od pláže, s bazénem. Velké množství ručníků k dispozici. Po návratu z moře či bazénu se nám hodily. Vybavení kuchyně dostačující, k dispozici jsou i sůl, pepř, koření, olej. Součástí je i pračka, sušák na prádlo, žehlička a žehlicí prkno. Za klimatizaci jsme byli vděčni. Užili jsme si perfektní pobyt. V okolí je velké množství restaurací. Za nás určitě doporučujeme.“

• Aether by Nymphs residence I Průměrné hodnocení: 9,8

„Ubytování bylo naprosto úžasné, čisté. Vila je moderni a je zde všechno zařízení, které potřebujete. Paní domácí nás osobně přivítala, nachystala nám krásnou večeři po příjezdu. V lednici byly potraviny pro první den pobytu. V půli pobytu nam dovezla čerstvě upečený piškot a pytlík plný malých zmrzlin. K pláži je blízko, moře je zde perfektní. Mírný se svažující pobřeží. Tak krásnou dovolenou jsme ještě neměli. Moc děkujeme paní domácí i jejimu synovi. Oba se o nás starali na jedničku s hvězdičkou.“

• ANASTASIA'S Luxury Homes Průměrné hodnocení: 9,8

„Nemám co vytknout, vše v pořádku. Byli jsme moc spokojeni.“

• Coral Sea Apartment Průměrné hodnocení: 9,5

„Opravdu super ubytování, velmi vstřícní majitelé, vybavená kuchyňka .Pláž je hned před ubytováním, jsou tam i lehátka se slunečníky (jsou zdarma, jen za případnou malou útratu v sousedním Cofee-Bar)“

• Thetis Beach Suites Průměrné hodnocení: 9,8

„všechno bylo super doporučuji“