3. Dodekanez – opinie o hotelach
  4. Lakhania – opinie o hotelu
Grecja Lakhania Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Southrock Villas Ocena: 9,8

„Świetna lokalizacja jeśli chodzi o zwiedzanie wyspy. Willa bardzo zadbana, codziennie sprzątamy basen.”

• „Piękne miejsce i ogromne podziękowania dla Gospodarzy, bo czuliśmy się zaopiekowani w taki subtelny sposób (pytania czy czegoś nie potrzebujemy w formie sms). Przyjeżdżaliśmy naprawdę późno, a mimo to zostaliśmy powitani i zaopatrzeni w jedzenie na kolację lub śniadanie co było wyjątkowo urocze!”

• „Architektura obiektu, położenie, wysoki standard, ponad przeciętna przestronność obiektu, czystość, nowoczesność.”

• White Blue Villa Ocena: 9,8

„widok, basen, wszystko co potrzeba do spokojnego spędzenia urlopu. Pomocny gospodarz bardzo miły. Polecam.”

• „Świetna lokalizacja, spokojna okolica, w pobliżu piękna plaża. Willa funkcjonalna, przestronna, klimatycznie urządzona. Gospodarz bardzo komunikatywny, dbający o komfort gości.”

• Sandra Studio Ocena: 9,3

„Cudowni gospodarze, bardzo mili i pomocni, czułyśmy się z przyjaciółką wspaniale zaopiekowane :)”

• „Byliśmy pod sam koniec sezonu. Bardzo polecam, piękne miejsce, pusta plaża, znakomita obsługa (wino na dzień dobry, upgrade do suity i wiele innych małych przyjemności).”

• Mojito Beach Rooms Ocena: 8,6

„Przy plaży, darmowe leżaki dla gości, bardzo czysty obiekt!”

• „Super miejsce - ciche, spokojne, pusto, nad sama woda z super widokiem. Bardzo miły i pomocny właściciel.”

20 najlepszych hoteli w mieście Lakhania