3. Peloponés hodnocení hotelů
  4. Marathopolis hodnocení hotelů
Řecko Marathopolis Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Artina Průměrné hodnocení: 9,2

„Perfektně čistý a vybaveny apartman. Velmi ochotná paní recepční. Snídaně dobrá.“

• Esperides Průměrné hodnocení: 9,5

„Blízkost moře, klidné místo“

• Callisto Seaside Homes & Suites Průměrné hodnocení: 9,6

„Skvělé místo, blízko moře a velmi milí servis, prostě krásný 👋🍀💯“

• Entheon Rooms Průměrné hodnocení: 9,4

„Super lokalita, nádherný výhľad, nové vybavenie izby, veľká sprcha, pohodlná posteľ a výborná, ochotná paní majteľka vždy k dispozícii. Ďakujeme za krásny pobyt!“

• Callisto Seaside Homes & Suites Průměrné hodnocení: 9,6

„Místo, moře ,okolí, skvělý personal,čisto“

„Snidane OK.“

• Mesogeios Hotel Průměrné hodnocení: 9,1

„Ubytování a vše s tím související bylo na velmi vysoké úrovni, rovněž tak personál hotelu byl velmi příjemný. Večeře v restauraci hotelu byla vynikající, snídaně rovněž tak. Vzhledem k tomu, že jsme zde byli ubytováni pouze na 1 noc nenavštívili jsme některou z blízkých pláží, ale využili nádherný venkovní bazén. Navíc nás okouzlil pohled na nádherný západ sluníčka. Bezproblémové parkování vozidla. Uvažujeme o možnosti zde v budoucnu trávit více dní.“

• Lagouvardos Village Hotel Průměrné hodnocení: 9,4

„Nové, nádherné ubytování, tento hotel si zaslouží min. 4*. Vše dokonalé čisté, designové pokoje, krásný bazén. Vybavení je opravdu té nejvyšší kvality. Skvělé moskytiery v okench. V lednici najdete minerálky, které doplňují. Snídaně se podává venku u bazénu a je výborná. Apartmá se uklízí denně, je v něm k dispozici i župan a pantofle, při příjezdu láhev vody v lednici, to je příjemné. Pláž je vzdálena 3 minuty chůze, za nápoj můžete využít pohodlná lehátka i slunečník. Večer můžete navštívit 5 min vzdálené Marathopoli - rybářskou vesnici se skvělými a levným tavernami.“

„Moc. Vše na 1*“

• Mesogeios Hotel Průměrné hodnocení: 9,1

„Snídaně byly skvělé. Chodili jsme na večeře a ty byly luxusní a za velmi přijatelné ceny.“

10 nejlepších hotelů v destinaci Marathopolis