3. Macedonia – opinie o hotelach
  4. Metamorfosi – opinie o hotelu
Grecja Metamorfosi Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• 4-You Ocena: 8,9

„Bardzo dobra lokalizacja. Blisko centrum miasteczka i plaży. Codziennie sprzątanie. Blisko parking i zawsze dostępne miejsce do parkowania.Dużą zaletą jest łatwy dojazd do wszystkich atrakcji Chalkidiki a piękne plaże Sithonii to krótka we wycieczka autem. Polecam jako bazę wypadową do wycieczek samochodem po Chalkidiki”

• Hotel Simeon Ocena: 8,2

„-Czyste baseny -smaczne śniadania i kolacje - duży wybór. -pokój z pięknym widokiem -Bardzo miękkie łóżka - dla niektorych aż za bardzo. -Uprzejma obsługa, duży i bezpłatny parking. Fantastyczny pobyt! Dobre miejsce do wypoczynku, idealna baza wypadowa. Warto mieć samochód.”

• Hotel Simeon Ocena: 8,2

„Przepiękna okolica, spokojna wioska z klimatem, bardzo mili mieszkańcy, uprzejmi. Niedaleko hotelu znajduje się przystanek autobusowy, który jedzie do wybranych wiosek położonych na polwyspie. Bilety trzeba kupić wcześniej albo kupić przez aplikację.Pokoje czyste, sprzątane codziennie . Jedzenie bardzo dobre, posiłki powtarzają się najczęściej na śniadaniu ale każdy znajdzie coś dla siebie. Śniadania i kolacje w formie bufetu, do śniadania serwowane są napoje. Obok hitely jest bardzo bobra Taverna Linana. Polecam na odpoczynek w ciszy”

• 4-You Ocena: 8,9

„Miły, pomocny personel, dobry taras, mały hotelik w spokojnej miejscowości, blisko wszystkiego, bardzo dobre miejsce wypadowe do odwiedzania pięknych plaż na półwyspie Sithonia.”

• „Prawie wszystko było super...piękny ogród, basen, plaża, uśmiechnięty i pomocny personel(to normalne w Helladzie),wspaniałe i bogate wyżywienie.”

• 4- you Family Ocena: 9,3

„Piękne przestronne pokoje. Dużym plusem był aneks kuchenny. Bardzo czysto.”

• „Świetna lokalizacja. Wygodne mieszkanie w budynku wielorodzinnym. W pełni wyposażone, kuchnia również. W bardzo spokojnej okolicy.”

• „Apartament wyjątkowy, bardzo fajnie i bogato urządzony, wszystko co potrzebujesz masz na miejscu, kuchnia duża, czysta z pełnym wyposażeniem, sypialnie duże, wygodne łóżka, łazienka czysta, dwa balkony - jeden na wieczorne biesiadowanie, drugi typowo na pranie, super rozwiązanie. Okna duże z moskitierami rozsuwane. Wszystko czyste i z gustem urządzone. Kontakt z właścicielem super, bardzo miły i kontaktowy. Miejsce spokojne, parking na miejscu. Klimatyzacja, pralka, zmywarka, duża lodówka, suszarka, żelazko, ekspres do kawy i nawet toster! Polecam bardzo! Byliśmy 5 osób i było bardzo wygodnie. Idealny na wakacje, blisko do Nikiti i innych miejsc, lokalizacja bardzo fajna. Warto tu przyjechać!!!!”

• „Czystość, dobrze zaopatrzony aneks kuchenny, czysty basen.”

• „Super hotelik w malutkiej miejscowości przy morzu. Basen rewelacja, pokoje czyste, sprzątane codziennie. Świeże ręczniki i prześcieradła. Właścicielka super pozytywna, uśmiechnięta i miła. 6-dniowy pobyt minął nam cudownie. Blisko do głównej ulicy z knajpkami i sklepami. Jak najbardziej zapisujemy na listę do powrotu.”

30 najlepszych hoteli w mieście Metamorfosi