3. Epirus hodnocení hotelů
  4. Perdika hodnocení hotelů
Řecko Perdika Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Arilla Beach Hotel Průměrné hodnocení: 8,7

„- bazén - výhled - klid - Krásné místo s obrovským potenciálem a milým personálem“

• Riviera Perdika Hotel Průměrné hodnocení: 9,2

„Vynikající lokalita. Super personál, úžasná pláž, bezproblémové parkování . Nádherné místo .“

• Appartamenti Angelika Průměrné hodnocení: 9,1

„Moc milí hostitelé, velká zahrada, k dispozici byly právě zralé plody (cit“

• Apartments Villa Rania Průměrné hodnocení: 9,6

„Výborná snídaně. Super hostitelé. Nádherný bazén. Výborně udržované okolí v celém areálu. Pláž do 10 minut chůze a to samé taverna i minimarket. Krásné čisté moře a pláž. Do 15 minut pěkné městečko Perdika (kavárny, taverny, obchody).“

„Snidaně výborná, lokalita super“

• Riviera Perdika Hotel Průměrné hodnocení: 9,2

„Hotel v krásné čisté romantické, klidné oblasti riviery Perdika, se solidním ubytováním, výbornou stravou, ochotným personálem s rodinným přístupem. Parkování u hotelu, dobrý příjem wifi signálu, bazen s výřivkami, 3 minuty od krásného teplého moře s plážovým servisem v ceně . ( slunečník a dvě lehátka). Dosah dalších krásných pláží, města Parga aj. Hotel jsme již v minulosti navštívili a rádi se sem vrátíme.“

• Villa "Mons & Mare" Průměrné hodnocení: 9,5

„velké na dvě patra, čisté a prostorné“

• Arilla Beach Hotel Průměrné hodnocení: 8,7

„Velmi příjemný a ochotný personál. Náš trajekt měl zpoždění a majitel na nás čekal do 00.30 na check-in.“

• Appartamenti Angelika Průměrné hodnocení: 9,1

„Co dodat, příjemný pan a paní domácí, úklid každý den, prostředí v krásné zahradě se všudypřítomnou vůní jasmínu. Byli jsme v největším apartmánu a vše v pořádku. Rozhodně doporučuji.“

• Coralli Hotel Průměrné hodnocení: 9,1

„Ubytování bylo pěkné příjemný personal ve všem nám vyšli vstříc mohu doporučit .👍👍👍👍“

10 nejlepších hotelů v destinaci Perdika