3. Chania hodnocení hotelů
  4. Plataniás hodnocení hotelů
Řecko Plataniás Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Alkionides Seaside Hotel Průměrné hodnocení: 9,3

„Dobrý výchozí bod na výlety, přímo u moře, hezké prostředí, vlastní parkoviště .“

• Alkionides Seaside Hotel Průměrné hodnocení: 9,3

„Snídaně u moře“

• Miramare Apartments Průměrné hodnocení: 9,1

„Snadná dostupnost, vhodná lokalita poblíž pobřeží“

• Sunrise Village Hotel - All Inclusive Průměrné hodnocení: 8,6

„Ubytování předčilo naše očekávání. Skvělý servis, bezva lokace blízko pláže (5 min. Chůze), výborné jídlo formou bufetu, spousta zeleniny, ovoce, vše čerstvé a rozmanité. Syn má bezlepkovou dietu, i pro něj velký výběr, vše označené. Personál velice ochotný a milý. Velmi doporučuji:-)“

• Sunrise Village Hotel - All Inclusive Průměrné hodnocení: 8,6

„Ochotny personal, krasny pokoj. Deti si uzivaly bazen i animacni programy. K mori je to 10min, ale my vyuzivali auto a jezdili jsme dal. All inclusive bylo dostacujici, obed i vecere byly slvele.“

• Porto Platanias - Casa Di Porto Průměrné hodnocení: 8,5

„Krásný hotel s 5 bazény,vynikající snídaně s nádherným výhledem na moře,milý personál.“

• Elisavet's House Průměrné hodnocení: 10

„Dum je dobre vybaven vsim co potrebujete, vcetne slunecniku na plaz. Cistota prevysuje recky standard. Co je ale nejuzasnejsi jsou majitele, kteri se o nas starali s velkou peci, pripadali jsme si jako jejich rodina. Mysli opravdu na vse. Uzasne! Nechtelo se nam odjet😉. Efcharisto Sophia!“

• Maria Suites Průměrné hodnocení: 9,2

„Hodnocení výborné - milá, vstřícná majitelka, moderní čisté apartmány, krásný bazén... Bydlení krásné, úklid pravidelný. Podle potřeby jsme využili klimatizaci a celkově jsme si ubytování užili. Kávovar je na filtry, doporučujeme si filtry a mletou kávu přivézt s sebou. :-)“

• Porto Platanias Beach Resort & Spa Průměrné hodnocení: 8,4

„Líbila se mi lokalita. Blízko Chania, spousty restaurací a obchůdků. Hezký výhled na malý ostrov. Jeden ze čtyř venkovních bazénů vyhřívaný pro děti“

• Ermis Suites Průměrné hodnocení: 8,8

„Ubytování je na velmi dobrém místě s výhledem na moře. Lehátka na zahradě. Akousek do centra.“

30 nejlepších hotelů v destinaci Plataniás