3. Comentarii despre hoteluri în Macedonia
Grecia Possidi Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Thea Hotel Scor din comentarii: 9,1

„Excepțional la superlativ”

• NewStory Luxury Suites Possidi Scor din comentarii: 8,9

„Curat, personalul foarte amabil, terasa mare, foarte aproape de plaja, restaurante”

• NewStory Luxury Suites Possidi Scor din comentarii: 8,9

„Locația aproape de mare, liniștea, personalul amabil, camera destul de mare cu balcon și vedere spre mare, wifi destul de bun, frigider destul de încăpător cu apa plată gratis, ceai, fierbator”

„Locul”

• Hotel Paralio Scor din comentarii: 9,2

„Amplasat la malul mării .”

• Possidi Villas Scor din comentarii: 7,8

„Julia foarte amabilă, ne ajutat cu orice solicitare. Recomand cu căldură!”

• Villa Achilleos Scor din comentarii: 10

„In primul rand, ar trebui sa scriu despre gazde…doi oameni deosebiti, care pe tot parcursul sejurului nu stiau cum sa faca sa ne simtim mai bine. Am fost intampinati la sosire cu multa caldura de parca ne stiam de-o viata. Vila este curata, complet utilata, iar curtea ingrijita. Aceasta este amplasata intr-un loc de poveste, nu se aude decat ciripitul pasarelelor, adierea vantului printre ramurile de pin si valurile marii! Pe oricare dintre terase alegi sa te relaxezi, este o priveliste de vis….dimineata te bucuri de rasarit, seara admiri apusul. Ne-ar place sa mai revenim. A fost un sejur reusit! P.S. Prajitura Doamnei a fost excelenta!”

„Liniștea”

• Xenios Dolphin Beach Hotel Scor din comentarii: 6,7

„Mancarea foarte buna si variata. Locatia exceptionala, cu vedere la mare si foarte aproape de plaja. Practic servesti masa pe malul marii. Atmosfera linistita si relaxanta.”

• Xenios Dolphin Beach Hotel Scor din comentarii: 6,7

„Personal drăguț , peisaj frumos și liniște .”

Cele mai bune 15 hoteluri din Possidi