3. Tracja – opinie o hotelach
  4. Skala Marion – opinie o hotelu
Grecja Skala Marion Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Położenie i bardzo miła właścicielka”

• „Super lokalizacja bardzo sympatyczna obsługa.”

• Studios Kentia Ocena: 9,9

„Lokalizacja idealna, do plaży zaledwie 100 metrów. To były niesamowite i wspaniałe 5 dni nad morzem. Bardzo pomocne gospodarzy. Zamawialiśmy 2 pokoje. Ręczniki, pościel, niezbędne rzeczy - wszystko są. Dziękujemy za mile prezenty przed wyjazdem. Polecamy z całego serca i z zadowoleniem wrócimy.”

• Malandris Studios Ocena: 9,4

„Bardzo mili gospodarze, Po przybyciu czekał na nas prezent. Pyszny miód, oliwa i ouzo. Mieliśmy z balkonu ładny widok na morze.”

• Studios Kentia Ocena: 9,9

„Spędziliśmy wspaniały tydzień w Kentia Studios. Gościnność gospodarzy przeszła najśmielsze oczekiwania i z pewnością nie należy do standardowego poziomu. Zajmowaliśmy dwa pokoje, wszystko zgodnie z opisem i zdjęciami, czyściutka pościel i ręczniki, wszystkie niezbędne rzeczy na miejscu. Lokalizacja Kentia Studios pozwala na poznanie wyspy oraz klimatu greckiego miasteczka, do plaży i restauracji 2 minuty spacerem. Polecamy serdecznie i dziękujemy za gościnę. Z przyjemnością wrócimy.”

• „Lokalizacja”

• Ena-Lia Studios Ocena: 9,3

„Wszystko; rewelacyjna lokalizacja, czystość, cisza, pokój wygodny i w końcu bardzo miła właścicielka.”

• Villa Irene Ocena: 9,3

„Bardzo czysto, najbardziej doceniamy miłych i bardzo gościnnych gospodarzy. Widok z tarasu wspaniały blisko plaży. Pozdrawiamy Irenę i Temistoklesa - właścicieli apartamentu”

30 najlepszych hoteli w mieście Skala Marion