2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Dodecanese - hodnotenia dovolenkových prenájmov
  4. Archangelos - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Grécko Archangelos Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Stegna House Sea View Priemerné hodnotenie: 9,3

„Slovak: Dobre vybavený, veľký apartmán s krásnym výhľadom na more, čisté a pohodlné izby. Náš pobyt bol príjemný, nemali sme žiadne problémy. Vysoko odporúčam! Efcharisto polí. :-) English: Large and good equipped apartment with excellent sea view. Clean, comfortable rooms. Our stay was very pleasant, we didn't have any problems. Highly recommended! French: L'appartement avec belle vue sur la mer est spacieux et bien équippé. Les chambres sont propres et confortables. Notre séjour a été très agréable, nous n'avons eu aucun problème. Vivement recommandé! German: Geräumiges Apartment mit einem schönen Meerblick. Reine und gemütliche Zimmer. Unser Aufenthalt war sehr angenehm, wir hatten gar keine Probleme. Sehr empfehlenswert!“

• Anastasia Studios, Apartments & Suites Priemerné hodnotenie: 7,2

„Perfektná lokalita, apartmán sa nachádza pár metrov od pláže.“

• M&N Apartments Priemerné hodnotenie: 9,8

„Páčila sa nám poloha bytu, z postele sme ráno mali výhľad na východ slnka. Byt bol výborne vybavený a po príchode nás potešili malé snacky na stole.“

• Nefeli house Priemerné hodnotenie: 9,4

„Dom bol celkovo vybavený. Príjemné veľké terasy. Zóna na grilovanie bola veľmi príjemná. Krásny výhľad z každej terasy. Dobrá dostupnosť na pláž.“

• Afroditi Superior Apartments Priemerné hodnotenie: 9,4

„Boli sme veľmi spokojní. Určite sa budúci rok vrátime. Našli sme tam presne to, čo sme potrebovali: pokoj, blízkosť pláže a veľmi príjemnú ubytovateľku. Konečne sme mali možnosť ochutnať domácu kuchyňu, keď ste v hoteli, máte pocit, že Gréci nevedia pripravovať ryby, opak je pravdou, ani jedna z blízkych taverničiek nás nesklamala. Ak sme si chceli jedlo pripraviť sami, mali sme k dispozícii plne vybavenú kuchyňu. Bola to po rokoch konečne dobrá voľba a miesto, kde sa budeme radiť vracať. Veľká vďaka za všetko!“

• Riva Del Mare Priemerné hodnotenie: 9,6

„Krásne, čisté, priestranné ubytovanie.. výhľad na more z každého okna. Všetko sa nám páčilo.“