2. Recenzije hotela u državi GRE
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Jonska ostrva
  4. Recenzije smeštajnih objekata na destinaciji Lefkada
Grčka Lefkada Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• Luxury Villa Elpis Ocena gostiju: 10

„Sve pohvale za smeštaj. Htela bih da pohvalim pre svega ljubaznu vlasnicu Elenu. Smeštaj je nov, prelep, jako čist i prostran, kreveti jako udobni i komforni. Wi fi je bio odličan, obzirom da mi je bio neophodan za posao. Grad je veoma blizu kao i mnoge lepe plaže. Preporucujem u svakom pogledu.”

• „Pogled! Vrhunski izlasci sunca iz smeštaja kao i odlična pozicija za obilazak gornje polovine ostrva,pogotovo u septembru. Sklop boja i enterijer u objektu,velika terasa za sedenje. Unutra miriši na novo,što je prijatno. Sve u svemu,smeštaj je lep,ali bi bilo lepo da vlasnici otklone nedostatke radi budućih gostiju.”

• VKastri City Ocena gostiju: 9,4

„Domaćini su odlični i vrlo ljubazni, baka nas je dočekala i sve objasnila i bez poznavanja engleskog. Apartman ima sve što vam je potrebno, od pegle, fena, tostera, veš mašine, rerne... Izuzetno je čisto. Moja deca su oduševljena vlasnicom koja nam je izašla u susret za sve što nam je trebalo.”

• Exochi Family House Ocena gostiju: 8,6

„Veoma cisto,sve sto Vam je potrebno se nalazi tamo,bas je lepo sredjeno,vlasnica dosta ljubazna,uvek nasmejana..Centar je blizu,2min autom..Svima bih preporucila,mi cemo se sigurno vratiti!”

• Lefkadio Suites Ocena gostiju: 8,8

„Soba je velika ima veliku terasu sa pogledom na bazen. Osoblje je veoma ljubazno.”

• G.R luxury apartment Ocena gostiju: 10

„Boravak na ostrvu je bio predivan.”

• Desire place Ocena gostiju: 9,8

„Smeštaj je bio savršen.Domaćin izuzetno ljubazan i predusretljiv.Komunikacija za svaku pohvalu. Lokacija u mirnom i tihom delu Lefkade odakle vam je na dohvat ruke baš sve, bilo da želite obići istočnu,južnu ili zapadnu stranu ovog čarobnog ostrva u Jonskom moru. Opšti utisak objekat Desire zaslužuje svaku pažnju. Od srca topla i najsrdačnija preporuka. Ocena 10 plus”

• „Ljubazno osoblje, lepi i čisti apartmani, prelep pogled na Jonsko more.”

• Georgias House Ocena gostiju: 9,2

„Veoma simpatično mesto, puno komfora. Ima fen z akosu, kuvalo, i vise nego sto treba. Sve je čisto i sve preporuke. Parking dostupan ispred apartmana.”

30 najboljih objekata za odmor na destinaciji Lefkada

na osnovu 18 222 recenzija objekata za odmor na Booking.com veb sajtu