3. Macedonia hodnocení ubytování k pronájmu
  4. Nea Vrasna hodnocení ubytování k pronájmu
Řecko Nea Vrasna Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Amalia Center Průměrné hodnocení: 9,2

„Vynikající snídaně, velký a prostorný pokoj a příjemný personál! Vše čisté a velmi hezké! Líbila se nám útulná terasa a také chválíme sítě proti komárům, kterých bylo hodně.“

• Littore Maris Průměrné hodnocení: 9,3

„Ubytovani bylo prijemne, kazdy den se uklizell, personal velmi ochotny Bazen k dispozici 10-20h Klimatizace,venkovni posezeni Plaz 1min od hotelu Obchod Tasos 0,5km od hotelu S hotelem jsme byli velmi spokojeni, priste zvolime ubytovani zase zde.“

• Philoxenia Earia Průměrné hodnocení: 8,4

„Bazén“

• Family resort in Nea Vrasna Průměrné hodnocení: 9,9

„Ubytování nemělo žádný nedostatek, naopak je vybavení nadstandardní oproti jiným. Opravdu jako doma, takže zde najdete sebemenší drobnosti které normálně v domácnosti využíváme. K tomu velmi milí majitelé, kteří jsou opravdu moc dobří lidé. Rozhodně doporučuji.“

• Pfaffenhofen Průměrné hodnocení: 8,1

„Vše bylo vynikající a moře kousek 👍☀️🇬🇷“

• Littore Maris Průměrné hodnocení: 9,3

„Naprosto skvělý, přátelský a vstřícný personál. V Řecku asi standard. Velmi pohodlné postele, čistý bazén a celková čistota areálu mimo pokoj. K dispozici byl také gril a automat na výbornou kávu. To byla opravdová káva, ne žádná rozpustná.“

• Apartments Stavroula Ηospitality Průměrné hodnocení: 9,7

„Úžasné místo pro odpočiek i aktivní dovolenou. Klid,čisto,moře 50m. Ochotný, milý a vstřícný majitel domu. Ochotný poradit,pomoci. Pravidelná výměla lůžkovin a ručníků. Rádi se zase vrátíme.“

• Littore Maris Průměrné hodnocení: 9,3

„Čisté pokoje, milý a vstřícný personál, krásná zahrada s bazénem, grilem a 2 pergolami. Blízko pláže i do taverny.“

• Vangelis Průměrné hodnocení: 8,4

„Lokalita ok - blízko k moři, ale na výhled na moře zapomeňte. Paní majitelka milá, komunikativní. Terasa velká, ta jediná se mi z ubytování celkem líbila.“

30 nejlepších ubytování k pronájmu v destinaci Nea Vrasna

podle 8 774 hodnocení na Booking.com napsaných pro ubytování k pronájmu