3. Iónské ostrovy hodnocení hotelů
Řecko Zakynthos Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Yria Hotel Průměrné hodnocení: 8,1

„Vše bylo výborné“

• Bitzaro Boutique Hotel Průměrné hodnocení: 9,2

„dostupnost od centra a letištiště“

• Dali Průměrné hodnocení: 8,2

„snídaně výborná“

• Katerina Apartments near the Sea Průměrné hodnocení: 8,9

„Náš pobyt zde byl 14denní a po celou dobu se o nás vzorně staral majitel Denis. Úžasný,milý,hodný ,ochotný človíček.Vřele nás přivítal,po celou dobu nám byl nápomocný a vše,co nám na očích viděl splnil.Apartmány jsou dostatečně vybavené,čisté. Častá výměna povlečení a ručníků,skoro denní úklid.Velice doporučuji!V okolí spousta taveren a barů,obchodů.“

• Morfeas Zante Apartments Průměrné hodnocení: 9,5

„Místo kousek od přístaviště,obchodu,moře super,blízko letiště ale super bylo do 10 minut pěšky jsme byli v centru dění Zakynthos, okolí penziónu bylo vše na svém místě a pořádek, venkovní posezení u vína cigarka jak na balkoně nebo v zákoutí penziónu bylo perfektní“

• Bitzaro Boutique Hotel Průměrné hodnocení: 9,2

„Hotel je super pro lidi, kteří mají rádi korsování po městě na místo klidné dovolené. Je zde spousta obchůdků a taverniček, kde člověk stráví příjemný čas. Hotel je v klidné části, tak se v něm moc dobře spí“

• Avalon Palace Hotel - Adults Only Průměrné hodnocení: 8

„Pěkný, útulný hotel, příjemná obsluha. Pokoje byly denně uklizené, nádherný výhled na moře při snídani i z našeho pokoje“

• Sanpiero Island Průměrné hodnocení: 9,4

„Extra umyvadlo v ložnici“

• Laura Suites Průměrné hodnocení: 9

„blízko centra, výhled, nákladně vybudovaný apartmán s venkovním žaluzie a sítěmi proti hmyzu“

• Nefeli Apartment Průměrné hodnocení: 8,1

„Nádherný apartmán v centru města, blízko přístavu a pláže, přitom v klidné lokalitě. Velmi sympatičtí majitelé, ochotni splnit jakékoli přání .“

30 nejlepších hotelů v destinaci Zakynthos