3. Wyspy Jońskie – opinie o hotelach

5,8

7,2

5,8

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2023

Nie polecam dla rodzin z dziećmi.
    • Pokój rodzinny z widokiem na morze

Jakość sprzątania obiektu to dramat. Barierka przy basenie, za którą rozpościera się piękny widok na morze i Grecje była tak zamaskowana brudem, że nie było kompletnie nic widać. Sprzątaczki albo nie dostają świeżych ścierek ale same w kółko używają tej samej. Właściciel w obecności gości wszczął awanturę ze swoim pracownikiem. Jedna z obsługujących dziewczyn wyszła z płaczem. Toalety przy basenie nie sprzątane.

Na pochwałę zasługują posiłki. Każdy z rodziny znalazł coś dla siebie. Barmani pomocni i zawsze uśmiechnięci.

• Ocena dodana: 7 sierpnia 2023

Przyjemny
    • Pokój rodzinny z widokiem na morze

Psująca się klimatyzacja

Basen , pokój, widok z balkonu, bliskość przystanku autobusowego

• Ocena dodana: 1 lipca 2023

Pobyt bardzo udany, głównie spędzony na atrakcjach na wyspie, świetna komunikacja.
    • Pokój Trzyosobowy typu Standard z widokiem na morze

Bardzo słabe jedzenie

Wspaniała obsługa i basen

• Ocena dodana: 4 października 2023

3,0
    Bardzo słaby, brudny hotel. Jedynie bronią go położenie i piękne widoki.
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

Nasze złe doświadczenie z hotelem zaczęło zaraz po dokonaniu rezerwacji przez Booking.com. Zarezerwowaliśmy w tym hotelu opcję all inclusive. Wiedzieliśmy, że będziemy spędzać dużo czasu poza hotelem, ale zależało nam na tej opcji po powrotach z wycieczek. W związku z tym po zrobieniu rezerwacji, napisaliśmy do obsługi klienta Booking.com prośbę o przesłanie nam szczegółów tej opcji. Chodziło nam o podanie dokładnych godzin posiłków, oraz wyboru napojów alkoholowych w ramach zakupionej opcji. Chcieliśmy się upewnić, że faktycznie kupiliśmy all inclusive, a nie np. all inclusive soft. Wysyłaliśmy naszą prośbę z tym zapytaniem do Booking.com kilka razy. Pracownicy Booking.com przesyłali nasze zapytanie też kilka razy do hotelu. Niestety na trwającą przez kilka dni korespondencję i nasze telefony do Booking.com nikt nam nie odpowiedział. Nie chcieliśmy psuć sobie wakacji dlatego tak uporczywie staraliśmy się uzyskać wszystkie niezbędne informacje. Nie udało się. Myśleliśmy nawet o rezygnacji z tej rezerwacji z winy hotelu, jednak na taką prośbę hotel też nie udzielił nam odpowiedzi. Zaryzykowaliśmy i pojechaliśmy do Corfu Maris Bellos. Tak jak przypuszczaliśmy, gdyby hotel znajdował się w Polsce, to pewnie Sanepid zamknąłby go następnego dnia. Brud wszędzie. Zużyte meble w restauracji, w lobby, na tarasach. Jedzenie bardzo słabe podczas wszystkich posiłków. Oczywiście nie było tak, że nie można było znaleźć czegoś dla siebie. Oprócz tego, co na "ciepło", był przecież miód, dżem, czasami masło, świeży chleb. Był też ser żółty, biały i coś, co przypominało szynkę. Pomidory, jakieś ciastko. Świeży i słodki arbuz. Brązowy napój w termosie, który przez hotel został nazwany dumnie kawą, nie nadawał się do spożycia. Chemiczny sok pomarańczowy i jeden rodzaj herbaty. Jeżeli chodzi o napoje na all, to wybór był bardzo mały i zawsze czegoś brakowało. Generalnie hotel wygląda tak, jakby to miałby być jego ostatni sezon.

Położenie nad samym brzegiem morza, przepiękny widok z balkonu na morze, bliskość przystanku autobusowego, z którego bardzo łatwo można się dostać do Korfu lub do Benitses. Do centrum Benitses z hotelu można też przejść się pieszo, ok. 3 km. Bardzo mili pracownicy obsługi hotelu (barman - młody chłopak z Ukrainy - nie pamiętamy jego imienia, dziewczyna z Węgier, która również obsługiwała bar i restaurację. Miła sprzątaczka, też chyba z Ukrainy.

• Ocena dodana: 24 maja 2023

3,0
    Hotel ma potencjał ale jak okropnie zaniedbany
    • Pokój Trzyosobowy typu Standard z widokiem na morze

brudny basen, zaniedbany teren hotelu, brak chodnika i możliwości dojścia do miasteczka obok, brudny Kids play dla dzieci, spleśniały chleb na śniadaniu

widok z balkonu