3. Wyspy Jońskie – opinie o hotelach

„Śniadanie bardzo dobre”

• Elea Beach Hotel Ocena: 6

„Widok na morze”

• Louvre Hotel Ocena: 8

„Bardzo miły właściciel, fajny bar.”

• „Dobre WI-Fi”

• Socrates Hotel Ocena: 9

„Widoki i cisza, byliśmy na koniec kwietnia. W centrum gyros jest ok. Miejscowość nie jest atrakcyjna i rozrywkowa. Jeśli masz samochód to jak najbardziej polecam.”

• Home Maro Ocena: 10

„Położenie ,czystość , podarunek na przywitanie ,szybka i konkretna instrukcja odnośnie obiektu i woda na wyciągnięcie ręki”

• Mareblue Beach Ocena: 8

„Hotel położony w malowniczej okolicy na lekkim zboczu góry. Jedzenie różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje duże, z wygodną łazienką. Piękne widoki i 3 malownicze plaże praktycznie przy hotelu lub w niewielkich odległości. Bardzo miła obsługa, dostępna w każdej chwili. W hotelu można wykupić w bardzo okazyjnej cenie przejazdy wycieczkowe do Kassiopi, miasta Corfu i Acharavi.”

• Corfu Palace Hotel Ocena: 10

„Bardzo miła obsługa w calym hotelu. Pokoj superior z niesamowitym widokiem na morze byl wyśmienity. Polecam i chetnie wroce.”

• Sirena Beach Ocena: 8

„Blisko plaży, przemiła i pomocna obsługa.”

• „Wspaniały obiekt, wspaniałe zróżnicowane jedzenie. Wspaniała obsługa zawsze pomocna poprzez recepcję,baseny wszystkie bary pozdrawiamy Panią Ventida,panie dprzatające. Obiekt jak najbardziej godny polecenia, na pewno tam wrócimy. Andrzej”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Wyspy Jońskie