3. Wyspy Jońskie – opinie o hotelach
Wyspy Jońskie Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Siora Leni Hotel Ocena: 10

„Najlepszy wybór! Świetna domowa atmosfera, śniadania nieziemskie (najlepsza jajecznica jaką jadłam w życiu), cudowni właściciele! Świetna lokalizacja, blisko do centrum Benitses i na lotnisko. Widok z balkonu jak marzenie. Idealne miejsce by samochodem zwiedzić każdy zakątek wyspy. My będąc w wielu miastach na wyspie z pewnością wrócimy w to samo miejsce, Benitses ma najwięcej uroku i jest spokojnym miejscem, ale też tętniącym życiem. Dużo tawern z przepysznym jedzeniem i świetną atmosferą w pobliżu oraz miejsc przyjaznych do plażowania.Jesteśmy zachwyceni miejscem, jeszcze nigdzie nie zostaliśmy tak dopieszczeni jak w Siora Leni Hotel. Pokój i łazienka bardzo czyste, świetnie wyposażone i ten widok z balkonu😍 Łóżka bardzo wygodne a pokój przestronny. Szczerze polecam, hotel na 10! Dziękujemy za cudowny pobyt i już tęsknimy za tym wspaniałym miejscem❣️”

• „Świetny hotel z bardzo smaczną kuchnią. Polecam jak najbardziej.”

• „Podobało się wszystko, począwszy od polozenia hotelu, plaży, obslugi a skończywszy na jedzeniu. Było cudownie!”

• „Różnorodność jedzenia i blisko piaszczystej plaży”

• Hotel Bretagne Ocena: 9

„Przyjemny i w pełni wystarczający hotel przy samym lotnisku. Idealny do krótkiego pobytu przed wyjazdem z Korfu lub po przybyciu na wyspę. Do centrum spacerkiem ok.25minut.Na lotnisko-5minut.Z balkonu można obserwować starty i odloty samolotów. Personel pomocny i usłużny, czyste pokoje.”

• Hotel Rossis Ocena: 10

„Plaża na wyłączność hotelu, jedzenie bardzo dobre. Obsługa hotelu niesamowicie pozytywna i bardzo pomocna. Ludzie pracują tam z pasją!!! Nie było problemu z wymeldowaniem się w późniejszych godzinach. Polecam z całego serca!”

• „Praktycznie wszystko było super od samego przyjazdu - przyjęcie na recepcji, podwózka do pokoju, duży pokój z dwoma sypialniami i łazienkami, czyste, białe wnętrza. Duża oferta restauracyjna, baseny, różne formy aktywności. No i w tym wszystkim ludzie z obsługi, zawsze szczerze mili i pomocni. Naprawdę można tu wypocząć.”

• „Świetny hotel, pokoje bardzo dobrze urządzone. Wygodne, ale też bardzo ładne. Super strefa śniadaniowa i basen. Parking tuż obok hotelu.”

• „Dobra lokalizacja do zwiedzania okolicznych atrakcji. Bardzo fajny nowy ośrodek, czysto, dobre jedzenie, miły personel.”

• Ray Hotel Corfu Ocena: 10

„Czystość, nowy bardzo ładny hotel, pyszne śniadania (codziennie wyciskany sok pomarańczowy, miód z plastra, świeże smoothy), uśmiechnięta i bardzo pomocna i pogodna obsługa. W dniu wyjazdu po wymeldowaniu bezpłatna możliwość skorzystania z pokoju by np. wziąć prysznic przed wyjazdem.”