3. Wyspy Jońskie – opinie o hotelach
  4. Lassi – opinie o hotelu
Grecja Lassi Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Mediterranee Ocena: 8,4

„Hotel świetnie położony, piękna plaża”

• „Wlasciciel bardzo sympatyczny i pomocny. Zawsze do dyspozycji nie wazne o ktorej godzinie. Jego mama codziennie przynosila nam jakies ciasto domowej roboty do pokoju. Bardzo przemila kobieta. Pokoje bardzo czyste, lozka wygodne. Bardzo blisko do plazy, sklepow i restauracji. Serdecznie polecam. Napewno tu jeszcze wroce i polece znajomym.”

• pan apartment Ocena: 9,3

„Apartament dobrze zlokalizowany, wszędzie blisko, plaża, sklepy, tawerna, w której jedzenie było smaczne. Pani ręczniki wymieniała co drugi dzień co jest na plus. Kuchnia dobrze wyposażona.”

• „Magiczne położenie , widoki wraz z zachodami słońca rewelacja, cudowna atmosfera, klimatyczne apartamenty. Bar na miejscu z pyszna kawa, przekaskami i drinkami😊. Wszędzie blisko. Doskonale miejsce jako baza wypadowa w różne części wyspy. Żaluje za bylam tylko trzy noce, ale napewno wroce😁”

• Sunshine Resort Ocena: 7,4

„Widok z okna.”

• „Piękny widok!!!!”

• Meraki apartments Ocena: 9,4

„Wszystko było bardzo dobrze. Nasze 5 dob minęli komfortowo, w 2-3 min na piechotę najlepszej piaszczystej plaży, obok sporo knajp, właścicielka bardzo przemiła, pomocna osoba. Dba o swoi apartamenty i swoi gości! Codziennie sprzątanie.”

• Marianthi Studios Ocena: 8,4

„Spokojna okolica. Przytulny domek. Przyjazna i miła właścicielka. Czysto i świetna lokalizacja. W okolicy sklepy i restauracje. Do pięknej plazy 5 minut spacerkiem”

• „Podabala mi sie okolica, widok, wielkosc pokoju oraz caly osrodek. Mozliwosc dlugich spacerow oraz niedalekiej drogi do stolicy i centrum lassi.”

• „Piękne widoki, urozmaicone śniadania.”

25 najlepszych hoteli w mieście Lassi