3. Wyspy Jońskie – opinie o hotelach
  4. Vathi – opinie o hotelu
Grecja Vathi Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Lazaretto Palace Ocena: 9

„Miłe przywitanie białym regionalnym winem i uśmiechem na twarzy. Właściciele bardzo mili i zawsze pomocni. Jeżeli czegoś wam zabraknie zawsze służą pomocą. Gościnność to ich drugie imię. Przepyszne śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Mogliśmy posmakować rodzinnych wypieków oraz owoców z ogrodu. Lokalizacja świetna. Spacerem dotrzeć można do starego rynku i restauracje pod nosem. W pobliżu znajduje się najpiękniejsza dzika plaża na wyspie. Z okna można podziwiać przepiękne zachody słońca. Basen czysty i uroczy z którego można korzystać nawet późnym wieczorem. Pokoje bardzo czyste. Codziennie sprzątane. Wyposażone we wszystko co potrzebujemy. Klimatyzacja umili spędzony czas po gorących kąpielach w słońcu. Okolica cicha i piękna”

• Mentor Hotel Ocena: 8,5

„Przemiła obsługa .”

• Korona Apartments Ocena: 9,3

„Świetna lokalizacja, w spokojnej okolicy. Właściciel był bardzo miły i pomocny. Przebywaliśmy w apartamencie na parterze, z w pełni wyposażoną kuchnią, co było dużym ugododnieniem gdyż podróżowaliśmy z małym dzieckiem. Apartament składał się z niewielkiego salonu połączonego z kuchnią, osobnej sypialni oraz łazienki. Bardzo polecam Korona Apartaments, spełnił on nasze oczekiwania i na pewno będziemy tutaj wracać w przyszłości.”

• Lazaretto Palace Ocena: 9

„Pokój z niesamowitym widokiem na zatokę. Blisko miasta i restauracji. Mieliśmy apartament w pełni wyposażony, była kuchenka, lodówka i wszystko co potrzebne. Wifi dostępne. Bardzo pomocny Pan właściciel. Śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Komfortowy łóżko. Bardzo czysto.”

• Captain Yiannis Ocena: 8,6

„Niesamowity widok z okna. Mieliśmy pokoj na samej górze z cudownym widokiem na całą zatokę. Czysty, komfortowy pokoj. Bardzo nam się podobał wystrój pokoju. Ponadto, obsługa hotelu bardzo pomocna i sympatyczna. Zawsze uśmiechnięci. Nie mieliśmy żadnych problemów i wszystko nam się podobało. Cicha i spokojna okolica. W pokoju dostępna lodówka i czajnik.”

• Panorama Ocena: 9,2

„Miła właścicielka piękny widok i spokój, czysto .”

• Psamathy Apartment Ocena: 8,8

„Bardzo miły i uczynny gospodarz Dzwonił kilka razy czy wszystko ok.Cisza spokój, wyposażona kuchnia,piękna łazienka i wszystko czego trzeba.Super nocleg!”

• „Bardzo czyste, wygodne mieszkanie wyposażone we wszystkie sprzęty i akcesoria potrzebne do codziennego funkcjonowania. Fantastyczny zaciszny taras przed domem i spokój. Jednocześnie trzy minuty spacerem od portu. Bardzo polecamy!”

• Vaso Studios Ocena: 8,3

„Widok z apartamentów.”

• Panorama Ocena: 9,2

„Dziękujemy za transfer do portu 🙂”

30 najlepszych hoteli w mieście Vathi