3. Wyspy Jońskie – opinie o hotelach
  4. Lakithra – opinie o hotelu
Grecja Lakithra Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Kostas--Sarantis Ocena: 9,1

„Gospodarz bardzo miły i uprzejmy lokal czysty”

• Villa Theodora Ocena: 8,8

„Piękny basen i przestronny apartament, super widoki z dwóch tarasów w okolicy super Tawerna Obeliks. Cudowny czas, polecamy !!!”

• „Bardzo ładnie urządzony apartament w odnowionym domu. Bardzo czysto, wygodne łóżko, świetne wi-fi, klimatyzacja. Szybki kontakt z gospodarzem. Dobra baza wypadowa do zwiedzania pobliskich plaż i Argostoli.”

• Ionian Mare Ocena: 9,4

„Dom funkcjonalny, nowy, czysty. Właścicielka Christina, przemiła osoba. Wszystko działało bardzo dobrze. Kuchnia dobrze wyposażona, okna zabezpieczone moskitierą. Napewno potrzebne jest auto, aby dostać się do plaż. Piękny widok na morze.”

• Kostas--Sarantis Ocena: 9,1

„Byliśmy tylko przez jedną noc, przejazdem. Mieliśmy parter w zielonym domku. To, co mnie zachwyca w skromnych greckich hotelikach, to fakt, że zawsze jest mega wygodnie. O wszystkim pomyślano. Tutaj dodatkowo przemiły Pan, który przekazał nam klucze, dostarczył też wodę, owoce i przekąski. A kiedy zobaczył, że chcemy zrobić pranie (pralka i płyn do prania były w mieszkanku), zaraz dowiózł klamerki do wieszania ubrań. Nieskazitelna czystość. PS Warto podejść na dziedziniec pobliskiego kościoła i zobaczyć przepiękną panoramę. Sama miejscowość też bardzo przyjemna. PS2 Nie jestem obiektywna. Kocham Grecję xd”

10 najlepszych hoteli w mieście Lakithra

na podstawie 825 opinii na Booking.com