3. Wyspy Jońskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

Alepou Xabai, Korfu, 49100, Grecja

7,5

• Ocena dodana: 7 kwietnia 2024

• Studio

Patelka ze zdartym teflonem.

Pokòj czysty zadbany, duza przestrzeń, na terenie drążki, basen, parking.

• Ocena dodana: 7 października 2023

Mieliśmy mrówki w pokoju :(

Ciekawe miejsce z widokiem na startujące samoloty.

• Ocena dodana: 18 września 2023

• Studio

WiFi działo średnio, często brakowało zasięgu, na początku internet nie działał na telewizorze.

Duży ośrodek, nam się udało i dostaliśmy zupełnie nowy apartament. Czysto, 3 noclegi i raz podmieniane ręczniki i pościel. Super basen, bar przy basenie. Cena nie należy do niskich ale jak za taki standard wydaje się być adekwatna. Duży parking. Obsługa bardzo pomocna

• Ocena dodana: 9 sierpnia 2023

• Studio

Niektóre pokoje wymagają odnowienia( remontu,)

Basen, mega przyjemna woda, bardzo miły personel

• Ocena dodana: 6 sierpnia 2023

Polecam i chętnie wrócę
    • Studio

Jest dosyć głośno przez samoloty, ale z drugiej strony łatwa komunikacja z lotniskiem to atut.

Dobra lokalizacja, blisko centrum. Ładne pokoje i otoczenie. Bardzo czysto. Jedynym minusem był brak cieplej wody rano.

• Ocena dodana: 4 sierpnia 2023

• Apartament (2-4 osoby dorosłe)

Przy basenie wszystkie łóżka połamane.

Tylko jedna noc po przylocie na Korfu. Klima działała bardzo dobrze. Czysto. Blisko lotniska. Fajny basen.

• Ocena dodana: 7 lipca 2023

• Studio

Komunikacja miejska jezdzi raz na 1,5h. Dodatkowe lozko do pokoju bylo rozkladane i dosc niewygodne nawet dla dziecka

Lokalizacja pomiedzy lotniskiem i centrum, sam obiekt cichy i spokojny ale mozna wyjsc na zewnatrz na pizze.

• Ocena dodana: 3 czerwca 2023

Bardzo miły i przyjemny personel, który starał się pomóc. W sumie oceniam na bardzo dobry pobyt.
    • Studio

Nie zbyt wygodna i atrakcyjna lokalizacja, brakowało takich rzeczy jak sól, kawa, herbata oraz trochę twarde łóżko

Najawność basenu, czystość, kuchnia oraz niezbędnych rzeczy takich jak ręczniki, naczynia i tp.

• Ocena dodana: 31 maja 2023

Obiekt idealny na rodzinny wyjazd na Korfu.
    • Apartament z 2 sypialniami

Słabe wyposażenie kuchni, trzy talerze i trzy komplety sztućców, co przy 5-osobowej rodzinie było małym problemem.

Obiekt ma spory teren, baseny dają wytchnienie w ciepłe dni, kawa po grecku w barze na obiekcie wyśmienita! Blisko lotniska (15 min pieszo), obok hotelu piekarnia, market spożywczy, apteki, sklep z zabawkami, pizzeria. Przystanek autobusowy zaraz pod hotelem, dosłownie 5-6 przystanków do starego miasta i centrum Korfu. Na pewno tam jeszcze wrócę z całą rodzinką!

• Ocena dodana: 27 kwietnia 2023

To był bardzo udany pobyt.
    • Studio

W apartamencie nie było nawet małej butelki wody i przydałby się jeden większy nóż.

Bardzo ładny, czysty hotel. Wszystko nowe i zadbane. Zaraz pod hotelem przystanek autobusowy do centrum.

• Ocena dodana: 22 kwietnia 2023

• Studio

Obok znajduje się świetna piekarnia ( kanapki, różne wypieki, przekąski itp ), która była czynna nawet w niedziele. Do centrum miasta można podjechać autobusem miejskim, unika się wtedy problemów z szukaniem parkingu w mieście.

• Ocena dodana: 21 kwietnia 2023

• Studio

łazienka bez wentylacji, w której nic nie schło, i podłoga była bardzo śliska , ciagle mokra i to było niebezpieczne

kotki

• Ocena dodana: 10 kwietnia 2023

Ogólnie polecam, ale mogłoby być lepiej,
    • Studio

Mialam zarezerwowany pokój z dwoma łóżkami single, dostaliśmy pokój z jednym dużym łóżkiem. Po 3 krotnym zwróceniu uwagi dopiero zmieniono mi pokój na właściwy (po dwóch dniach). Pokój był większy ale zdecydowanie starszej generacji. Widać było, że dawno wybudowany i od lat nie było tam nic zmieniane. Ewidentnie wymaga odświeżenia. Bardzo mało sztućców :/ po jednym nożu i widelcu na osobę. Brak kubków. Panie sprzątające zajrzały do nas dopiero po 4 dniach więc trochę słabo bo musiałam się przypominać o sprzątanie i dodatkowe rolki papieru toaletowego. Sejf w pokoju nie działał.

Lokalizacja bardzo dobra bo zaledwie 10-15min pieszo do dworca autobusowego i 20 min do lotniska. Nowo dobudowane domki nowoczesne i czyste, telewizor posiada netflix więc w czasie ulewy jest chociaż co robić w pokoju. Porządna klimatyzacja i naprawdę wygodne łóżka. ładny widok z balkonu na basen, zwłaszcza wieczorami gdzie jest pięknie oświetlony, Miła obsługa, Spokojna okolica, zaraz obok jest piekarnia i pizzeria. 3 min od obiektu jest sklep i apteka.

• Ocena dodana: 29 września 2022

Fajne miejsce, dobrze skonunikowane z centrum

Nie mam uwag

Nowoczesne mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane z centrum. Czyste i dobrze wyposażone we wszystkie podstawowe akcesoria ( np. suszarka do wlosów czy prania). Świetna przestrzeń z basenem i barem, gdzie można sie na miejscu zrelaksować. Co 2 dni wymieniano posciel/reczniki. Istnieje mozliwosc skorzystania z basenu jesli przybedzie sie zbyt wczesnie, dostalismy tez mapkę wyspy. Blisko piekarnia, market i kilka restauracji. Nieco dalej dworzec autobusowy i lidl. Ps. Tak, słychać samoloty z uwagi na dystans dzielacy hotel i lotnisko, nie uwazam jednak zeby bylo to bardzo uciazliwe;) Materac faktycznie z tych twardszych- co kto lubi. My jestesmy bardzo zadowoleni i z pewnoscia polecilabym to miejsce!

• Ocena dodana: 28 września 2022

przyjemny pokój ale raczej na krótki pobyt
    • Studio

w łazience trochę brzydko pachniało, jakby wilgocią, dojście do obiektu pieszo z centrum to wyzwanie - ciemne, wąskie i opuszczone uliczki bez chodnika, słychać samoloty ale liczyliśmy się z tym, słabe wyposażenie aneksu ale na jedną noc nie było potrzebne

niedaleko lotniska, bardzo przestronny pokój, nowocześnie wyposażony, aneks kuchenny, taras z widokiem na staw, ładnie utrzymany ogród, blisko dobra piekarnia

• Ocena dodana: 3 sierpnia 2022

• Studio

Lokalizacja tragiczna, wokół nie ma nic, dostać się gdziekolwiek pieszo jest bardzo ciężko ponieważ drogi nie sa przystosowane dla pieszych. Dodatkowo nigdy wcześniej nie spotkałam się z informacją, że jeśli zostawimy brudną kuchnie to trzeba będzie dopłacić 30 euro. Jeszcze jedno co nas oburzyło to że wymeldowanie mieliśmy o 11, a o 9 pani sprzątająca już otwierała nam drzwi od drugiej strony bo chciała sprzatac

Pokój ładny czysty, za oknami staw z płynąca woda i rybkami, w obiekcie spory basen z barem. Ogólnie hotel dobry dla osób, które chcą odpocząć a dla osób chcących blisko pozwiedzać radzilabym.wybrac inną lokalizację

• Ocena dodana: 7 lipca 2022

• Apartament (2-4 osoby dorosłe)

komfortowy , dobrze wyposażony apartament , świetny basen , blisko do lotniska i centrum można autobusem a także pieszo 20 minut

• Ocena dodana: 4 lipca 2022

Przyjemny i relaksujący wypoczynek
    • Studio

Rezerwacja miała trochę inne parametry niż stan, który był w rzeczywistości (miejsce do spania dla trzeciej osoby)

Obsługa bardzo miła i pomocna. Pokój był bardzo czysty i w dobrym standardzie. Podróżowaliśmy w 3 osoby i zarezerwowałem pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz sofą. Okazało się na miejscu, że łózko jest małżeńskie a zamiast sofy jest rozkładany fotel. Gdy zgłosiłem to do obsługi, zostało wstawione rozkładane łóżko (trochę małe). Nam to jednak wystarczyło. Najważniejsze, że obsługa zrobiła co mogła, abyśmy byli zadowoleni.

• Ocena dodana: 30 czerwca 2022

• Apartament (2-4 osoby dorosłe)

Mrówki w pokoju. Uboga ilość sprzętu kuchennego łącznie ze sztućcami.

Lokalizacja tuz przy przystanku linii 8 i 11. Basen + leżaki. Możliwość znalezienie cienia. W pobliżu market oraz urocza Pizzeria.

• Ocena dodana: 15 czerwca 2022

obsługa hotelowa wynagradza braki w czystości . Bardzo mili ludzie, niewymuszona uprzejmość!!!
    • Apartament (2-4 osoby dorosłe)

apartamenty- pokoje swoje już przeszły. Byliśmy przed sezonem, początek czerwca 2022. Trochę brudno w środku apartamentów- pajęczyny na ścianach, kurz w rogach łazienki i fugi w kabinie prysznicowej do wymiany a na pewno doczyszczenia.

Lokalizacja bardzo dobra. Do centrum miasta pieszo, z 2ką dzieci 25 minut, autobusem może 7. przystanki autobusowe przy obiekcie. łatwy dojazd go Aqualandu Corfu . przy obiekcie znajduje się market, restauracje, piekarnia oraz sklep z osprzętem wodnym. Personel bardzo miły i pomocny.

• Ocena dodana: 4 czerwca 2022

• Apartament (2-4 osoby dorosłe)

Przestarzałe wyposażenie pokoju - jakby trochę z innej epoki :)

Zagospodarowanie terenu - bardzo ładnie utrzymany ogród, fajny basen

• Ocena dodana: 9 kwietnia 2022

Bardzo zadowolony, że za tak niską cenę otrzymałem taki przyjemny pokój.
    • Studio

Nie działający pilot do TV (wiem, mogłem zgłosić)

Ładny pokój, zadbany obiekt, bardzo cicho i kameralnie. Cena bardzo przystępna.

Pobyt: kwiecień 2022

• Ocena dodana: 3 listopada 2021

• Studio

Cena do jakości najlepsza w okolicy. Ogólnie zaskoczyły nas ceny w Korfu (październik 2021).

Przyjemne pokoje. Dość dobry standard. Przestronny balkon. Klima. Fajny aneks kuchenny. Prognoza przewidywała deszcz na nasz pobyt, więc rozmiar apartamentu idealny, żeby posiedzieć z laptopem, czy zrobić coś do jedzenia i nie siedzieć w sobie na głowie. :) Lokalizacja trochę na uboczu, ale przystanek, piekarnia, restauracja, sklepy tuż obok.

Pobyt: październik 2021

• Ocena dodana: 29 września 2021

Pobyt udany, hotel świetny. Polecam!
    • Studio

Mała ilość przyborów kuchennych, brak patelni i misek, ale na nasza prośbę recepcja pomogła zorganizować potrzebne przybory.

Zarezerwowałam pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami, ale na moja prośbę udało się zorganizować pokój z jednym podwójnym łóżkiem. Bardzo miła i pomocna obsługa. Super pokój, czysty i przestrzenny, duży prysznic.

Pobyt: wrzesień 2021