3. Attyka – opinie o hotelach

8,1

8,5

7,7

• Ocena dodana: 23 kwietnia 2024

Hotel na plus, dzielnica masakryczna, uważajcie
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Dzielnica okropna, ludzie ćpią na ulicy, wszędzie brudno i niebezpiecznie, często zaszczepiają, sprzedają narkotyki na oczach przechodniów MASAKRAAAAA

*Śniadanie na tarasie *Częsta zmiana ręczników

• Ocena dodana: 19 marca 2024

Hotel OK ale podejście do klienta już nie.
    • Pokój rodzinny

Podejście do klienta przed przyjazdem. Zarezerwowałem hotel dla 7 osób, trzy pokoje. Rezerwacje opłaciłem a dwie godziny po dokonaniu opłaty jedno z nas uległo wypadkowi co powodowało ze jej wyjazd jest wątpliwy. Wszystko miało miejsce na ponad miesiąc przed przyjazdem. Prosiłem o zmianę rezerwacji, nie o jej anulowanie. Omówiono mi kilkukrotnie, w ogóle nie chcieli ze mną rozmawiać...

Było ogólnie OK.

• Ocena dodana: 18 marca 2024

Warty swojej ceny
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Nieduża łazienka przez co odległość toalety od prysznica była zbyt mała. Tylko 1 winda i niestety w porze śniadaniowej był problem z dostaniem się na ostatnie piętro i raz skończyło się nawet koniecznością spaceru schodami.

Bardzo przyjemny pokój, sprzątany codziennie w dobrej lokalizacji. Dzielnica uznawana za niebezpieczną ale nas nic nieprzyjemnego nie spotkało i nie czuliśmy żadnego zagrożenia podczas powrotów do hotelu. Śniadania na ostatnim piętrze z tarasem, smaczne w formie bufetu więc bez problemu każdy znalazł coś dla siebie.

• Ocena dodana: 11 marca 2024

Jestem zadowolony z pobytu.
    • Pokój trzyosobowy

Okolica hotelu, dużo bezdomnych.

Hotel jak na 3 gwiazdki, spełniał moje oczekiwania, dobre śniadania na pięknym widokowym tarasie, miła obsługa.

• Ocena dodana: 28 lutego 2024

Przyjemny hotel i dobry termin na zwiedzanie Aten bez tłumów i upału.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Dzielnica w której jest zlokalizowany hotel niestety jest niezbyt ciekawa. Są miejsca gdzie lepiej się nie zapuszczać. Emigranci , bezdomni i narkomani polubili okoliczne pustostany i można się na nich natknąć w wąskich uliczkach. Policja stoi i pilnuje porządku ale tam gdzie są turyści. Okoliczne sklepy zwłaszcza te przy hotelu prowadzą emigranci i niestety trzeba być bardzo czujnym bo oszukują turystów o czym się przekonałem na własnej skórze. Na towarze inne ceny, a inna przy kasie. Liczyć pieniądze bo wydają resztę jak chcą i trzeba się upominać. Dramat. Drobne zakupy polecam robić w centrum.

Hotel sam w sobie bardzo przyjemny i wygodny. Nie daleko od centrum i zabytków ale aby na piechotę do nich dotrzeć trzeba przejść przez dość wąskie i niezbyt eleganckie uliczki. Dobrze, że blisko są stacje metra. I lepiej wcześniej się zorientować jak do nich dotrzeć w miarę ruchliwymi ulicami. Błąkanie się po dzielnicy nie należy do rzeczy przyjemnych i bezpiecznych choć nikt nas nie zaczepiał. Jedzenie jest bardzo dobre zarówno śniadania jak i kolacje. To była naprawdę zaleta tego hotelu. W lobby jest bar gdzie można się napić i coś zjeść. Obsługa miła i pomocna. Ochrona cały czas czuwa nad bezpieczeństwem gości.

• Ocena dodana: 23 lutego 2024

Pobyt udany
    • Pokój rodzinny

Do hotelu nie mam żadnych zastrzeżeń wszyscy mili i pomocni ale okolica okropna w życiu nie widziałam tyłu narkomanów i bezdomnych. Na szczęście nie zaczepiają turystów

Czyste w miarę duże nowoczesne pokoje, ręczniki zmieniane codziennie kosmetyki dokładane

• Ocena dodana: 22 lutego 2024

Polecam hotel, bardzo dobry stosunek ceny do jakości.
    • Pokój trzyosobowy

Okolica Hotelu hałaśliwa, często brudna, sporo bezdomnych i narkomanów / ale nikt nas nie zaczepiał /. Miło by było na przywitanie, po podróży, zastać w pokoju butelkę wody, zwłaszcza, gdy się dociera do Hotelu późnym wieczorem. Śniadania mało urozmaicone.

Okolica bezpieczna, blisko do stacji metra Omonia, sklepów i polskiego kościoła katolickiego. Na parterze kawiarenka, miła, pomocna obsługa Hotelu Śniadania w jadalni na 8 piętrze z pięknym widokiem na Ateny i okoliczne wzgórza. Hotel czysty i wygodny.

• Ocena dodana: 20 lutego 2024

Wszystkim planującym podróż do Aten polecam Athens Golden City Hotel.
    • Pokój trzyosobowy

Pyszne greckie jedzenie. Uprzejmy personel.

• Ocena dodana: 20 lutego 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Okolice hotelu są bardzo brzydkie, mnóstwo bezdomnych i narkomanów. Strach wracać do hotelu po zmroku. Poza tym w pokoju było bardzo zimno, pomimo ogrzewania klimatyzacją, która działała bardzo słabo

Dobrze skomunikowana lokalizacja, miły personel, smaczne śniadanie. Na krótki pobyt polecam

• Ocena dodana: 7 lutego 2024

Wyjazd krótki, ale udany. W hotelu czuliśmy się świetnie:)
    • Pokój trzyosobowy

Wieczorami nie czuliśmy się bezpiecznie w okolicach naszego hotelu z powodu licznych bezdomnych i podejrzanych osób.

Bar czynny długo, miła obsługa w całym hotelu. Restauracja z pięknym widokiem na miasto. Blisko metro i muzeum archeologiczne.

• Ocena dodana: 5 lutego 2024

Naprawdę warto skorzystać z oferty tego Hotelu.
    • Pokój jednoosobowy

Brak

Lokalizacja, obsługa i cena

• Ocena dodana: 21 stycznia 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Okolica tragiczna . Dużo bezdomnych i narkomanow

• Ocena dodana: 21 stycznia 2024

• Pokój rodzinny

Hotel w bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. Obsługa bardzo miła i pomocna. Śniadania - dla każdego, coś dobrego. Lokalizacja- z jeden strony doskonała, blisko do centrum oraz stacji metra, z drugiej- ulice pełne bezdomnych i ćpunów. Trudno winić za to hotel, ale pewien niesmak jednak jest.

• Ocena dodana: 20 stycznia 2024

• Pokój trzyosobowy

Zimno w łazience (pobyt w styczniu). Ogrzewanie tylko w pokoju.

Hotel czysty, pokoje codziennie sprzątane, personel bardzo miły i pomocny,. Smaczne sniadania. Bardzo wygodne łóżko..

• Ocena dodana: 19 stycznia 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Jedyny minus to dość nieciekawa okolica, można spotkać pełno bezdomnych osób. Ale generalnie nie zaczepiają, nic nie robią w kierunku turystów, więc nie czułam się tam w żaden sposób zagrożona. Czytałam wcześniej o tej dzielnicy Aten więc byłam w pełni świadoma czego mogę się spodziewać.

Schludnie,czysto, miła obsługa, dobra baza wypadowa

• Ocena dodana: 23 grudnia 2023

Polecam
    • Pokój rodzinny

Po zmroku dało się zauważyć bezdomnych.

Wszystko w jak najlepszym porządku! Bardzo dobre śniadania, przyjemny pokój z przestronnymi łazienkami, codziennie sprzątany, super widok z restauracji gdzie wydawane były śniadania.

• Ocena dodana: 15 grudnia 2023

bardzo dobre śniadanie

• Ocena dodana: 11 grudnia 2023

Polecam, dobry stosunek ceny do jakości, super śniadania.
    • Pokój trzyosobowy

Długie oczekiwanie na check-in, twarde łóżka, goście hotelowi robiący hałas w nocy.

Czysty, elegancki pokój, sprzątane codziennie, dobra lokalizacja blisko metra, urozmaicone śniadanie, przyjemna kawiarnia w budynku. Plus za ręczniki i suszarkę w pokoju.

• Ocena dodana: 30 listopada 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Jedynym minusem są bezdomni i narkomani w okolicy hotelu🙁

Miła i pomocna obsługa, bardzo dobre śniadania, wygodne i czyste pokoje. Hotel można ocenić bardzo dobrze 🙂

• Ocena dodana: 27 listopada 2023

Tani hotel na kilka nocy
    • Pokój trzyosobowy

Hotel rzeczywiście w nieprzyjemnej okolicy, na ulicach dużo bezdomnych, na każdym rogu unoszący się nieprzyjemny zapach. Wiadomo, że to nie wina hotelu, ale jeżeli ktoś jest wrażliwy na takie widoki, to dobrze żeby o tym wiedział. Nam to nie przeszkadzało, a sami bezdomni ani razu nie byli natrętni, nie prosili o pieniądze czy cokolwiek innego. Wracając do samego hotelu - niestety w wielu miejscach w pokoju widać było niedociągnięcia poremontowe, podniszczone futryny, wytartą okleinę. Ręczniki były wymieniane codziennie, ale nie dokładano środków czystości, mimo że widać było, że się kończą. Podobnie z papierem toaletowym. Prysznic i jego konstrukcja sprawiały, że zalewało się połowę łazienki, a woda nie spływała do kratek ściekowych. Dodatkowo prysznic był nieszczelny i woda wydostawała się w różnych miejscach na środek łazienki.

Hotel ogólnie ładny, w miarę czysty. Pobyt w nim był całkiem ok. Oceniając pokój - czysty, wyposażony w klimatyzację, lodówkę, sejf, szafę - co potrzebne było, klimatyzacja ratowała przed upałem, a lodówka pozwalała chłodzić napoje na podróż. Dostępne w pokoju ręczniki, środki czystości. Śniadania na 8 piętrze, czyli dachu - śniadania dobre, ale po kilku dniach monotonne, można było częściowo podziwiać Ateny z góry, ale z drugiej strony widok zasłaniały kolejne budynki. Niedaleko hotelu wiele restauracji, barów i to całkiem wysoko ocenianych.

• Ocena dodana: 17 listopada 2023

Bardzo dobry hotel
    • Pokój trzyosobowy

Okolica jest nie za przyjemna. Po zmroku bardzo dużo podejrzanych ludzi. Ale to nie wina hotelu, także nie brałabym tego za jego minus. Hotel bardzo stara się o bezpieczeństwo mieszkających, całodobowo ochrona pilnuje hotelu.

Bardzo przyjemny hotel, miły personel. W pokoju klimatyzacja, tv z internetem, lodówka, sejf. Śniadania z widokiem na miasto, smaczne.

• Ocena dodana: 17 listopada 2023

było Ok

brak

widok na tarasie

• Ocena dodana: 5 listopada 2023

Bardzo miła obsługa , czysty , bardzo dobre śniadania i kolacje
    • Pokój rodzinny

Lokalizacja szczególnie po zachodzie słońca

Czystość na wysokim poziomie

• Ocena dodana: 21 września 2023

Ateny - wrześniowy urlop wypoczynkowy :)
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Okolica hotelu robi złe wrażenie, może wydawać się niebezpieczna (brud, śmieci, narkomani leżący na chodnikach, prostytutki, strzykawki na chodnikach). Podczas 7 dniowego pobytu nie doszło do żadnej niebezpiecznej sytuacji (bez względu na godziny wyjścia z hotelu lub późne godziny powrotu). Ze strony wspomnianych narkomanów nie dochodzi do żadnego rodzaju zaczepek, itp. nie zwracają uwagi na turystów. Poleca się zaopatrzyć w pełne buty ze względu na pojawiające się strzykawki.

Śniadania z ładnym widokiem na miasto z 8 piętra hotelu (wewnątrz lub na tarasie). Śniadania smaczne, świeże, urozmaicone i uzupełniane przez obsługę na bieżąco. Zajmowany pokój w hotelu był czysty, przestronny, sprzątany codziennie wraz z wymianą ręczników oraz uzupełnianiem brakujących kosmetyków (płyny do kąpieli, balsamy do ciała, papier toaletowy). Pokój z balkonem oraz łazienką wyposażony w klimatyzację, lodówkę, smart TV (YouTube, Netflix) - wszystko sprawne. Lokalizacja hotelu znajduje się w odległości 2 km (30 min spacerem) od Akropolu. Po drodze dużo lokalnych sklepów, kawiarni, restauracji, itp. Ogólna ocena hotelu niestety dużo traci z uwagi na swoją okolicę, jednak sam hotel jest ładny, czysty i elegancki. Polecam! :)