3. Lasiti – opinie o hotelach

8,2

8,7

• Ocena dodana: 24 lipca 2023

• Pokój typu Classic z widokiem na góry

Mała łazienka, której ewidentnie potrzebny jest remont. Brak pilota od telewizora.

Smaczne śniadania w formie bufetu. Basen dla klientów hotelu, dobry drink bar przy basenie, w cenie 4€ za piwo i za drinka 6-8€. W pokojach klimatazycja.

• Ocena dodana: 27 czerwca 2023

• Pokój typu Classic z widokiem na morze

Płatne ręczniki basenowo/plażowe- niby tylko 2 Euro na pobyt, ale i tak denerwuje. Płatny sejf. Niestety nie mogliśmy skorzystać z ręczników po wymeldowaniu.

Generalnie pozytywne wrażenia, chociaż hotel na pewno wymaga pewnego odświeżenia. Niestety robi trochę gorsze wrażenie niż na zdjęciach. Jest wszystko czego potrzeba: wygodne pokoje, basen, opcja skorzystania z posiłków, baru, itd. My mieliśmy samochód i jeździliśmy na okoliczne plaże. Dobra baza wypadowa.

• Ocena dodana: 7 września 2021

Bardzo odpoczęliśmy w tym miejscu, to było dokładnie to czego szukaliśmy.
    • Pokój typu Standard z częściowym widokiem na morze

Wcześniej zarezerwowaliśmy pokój w innym hotelu w mieście, tego samego właściciela (Elounda Garden Suites przez Agodę) jednak okazało się, że był overbooking i straciliśmy tą rezerwację (zaproponowano nam inny hotel, ale przegapiliśmy maila). Mały minusik za to, że nie zaproponowano nam Krini gdy zadzwoniłem wyjaśnić sprawę, ale za to udało nam się go szybko zabookować przez booking.com w bardzo dobrej cenie i potwierdzić telefonicznie, że tym razem na pewno mamy pokój na 100% (to było dwa dni przed przyjazdem, byliśmy już na Krecie w Retimno).

Bardzo nam się podobało. Hotel jest bardzo czysty, ładny nie jest to jakiś super luksus, ale jest estetycznie, wszystko co potrzeba i czysto. Jakieś 300m do miasteczka gdzie znajduje się masa świetnych knajpek nad brzegiem morza. Nasza ulubiona to Olondi. Mieliśmy pokój z widokiem na ogród, morze i basen, niewielki, mała łazienka, ale wszystko co potrzeba, codziennie sprzątane. Śniadania były bardzo dobre i obfite. Hotel nie obsługuje wycieczek grupowych, co być może miało wpływ na to, że goście sobie wzajemnie nie przeszkadzali i było cicho i spokojnie. Basen bardzo przyjemny z wystarczającą ilością leżaków. Miła i dobra obsługa. Polecamy naszym rodakom którzy słabiej znają języki, Christine doskonale mówi po polsku i jest bardzo pomocna.

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 15 sierpnia 2021

• Pokój typu Classic z widokiem na góry

Jedyne, niewielkie zastrzeżenie, to brak większego wyboru serów na śniadanie.

Wspaniały, czyściutki hotel z przemiłym personelem. Uwielbiam to miejsce i polecam każdemu. Myślę, że nie mogliśmy trafić lepiej.

Pobyt: sierpień 2021