Kreta Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Widok z okna wspaniały, pokój przestronny, czysty, personel bez zastrzeżeń, śniadanie bardzo smaczne w formie bufetu”

• Sofia Hotel Ocena: 9

„Bardzo miły personel, czysto, z hotelu wszędzie blisko, dobre śniadanie, polecam.”

• „Widok na morze”

• Astoria Hotel Ocena: 10

„Pokój przestronny, urządzony w stylu greckim z bardzo dużym balkonem, łóżko komfortowe, czysto, śniadanie wyśmienite, miejsce postojowe zapewnione, personel bardzo uprzejmy”

• „Bardzo miły i pomocny personel,wygodne łóżko, bardzo czysty i funkcjonalny pokój,doskonaly widok,pokoje położone w gaju oliwnym, wyciszone,totalny spokój i relax w zgodzie z naturą.”

• „Nowoczesny, czysty hotel, 7 minut marszu od plaży; wygodny , duży pokój, balkon z widokiem na morze. Wszyscy bardzo się starają, żeby goście czuli się dobrze, doskonałe obfite śniadanie, dodatkowy plus to bezpłatny transfer z przystanku autobusowego do hotelu. Wygodne łóżka, a poduszka do wyboru, twarda lub miękka.”

• „Bardzo miły personel, czysto, zdecydowanie polecam.”

• Akti Corali Hotel Ocena: 10

„Personel znakomity i miły. Umiejscowienie znakomite. Widok z balkonu przepiękny. Cisza i spokój. Duży parking.”

• Epavli Grace Hotel Ocena: 10

„Pokój i cały hotel bardzo czysty, pokój junior suite doskonały, funkcjonalnie urządzony, duży balkon, w pokoju wszystko co potrzeba i nawet więcej. Miły i zawsze pomocny personel, doskonałe i obfite śniadania.”

• „Znakomite miejsce polecam, świetnie miejsce.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Kreta