3. Chania – opinie o hotelach
  4. Kato Daratso – opinie o hotelu
Grecja Kato Daratso Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Akti Suites Ocena: 8,8

„Świetna lokalizacja, blisko i komunikacji. Obiekt nie jest nowy, ale czysty i przyjazny. Uprzejmy właściciel. Dobre śniadania ze świeżo wyciskanym sokiem pomarańczowym.”

• „Duży, ale kameralny ośrodek. Blisko Chani, można plaża dojść spacerkiem z dziećmi (około 3 km), dla leniwych przystanek autobusowy w pobliżu. Mnóstwo wypożyczalni samochodów dookoła, więc łatwo o wynajem i wycieczkę. Trzy baseny, fajna obsługa, śliczne pokoje.”

• Elea Ocena: 8,6

„Pobyt bardzo udany. Przemili gospodarze, zadabny teren i dobrze wyposażone, czyste pokoje. Blisko do Lidla, w pobliżu przystanek autobusowy.”

• Jechrina Ocena: 9,3

„Wszystko było jak w opisie.Super gospodarze.Czysto .”

• Jechrina Ocena: 9,3

„Lokalozacja, wielkość apartamentu, wyposażenie oraz cena.”

• „Piękne połozenie, 40 min. pieszo do Chani, piękna plaża., pokój stylowo grecki, komfortowy, taras z widokiem na morze.”

• „Mega miejsce. Piekny widok na basen i gory, codziennie sprzatane pokoje. Czysto, mila obsluga hotelowa. Jest aneks kuchenny, parking przy hotelu, duze przestronne studio z kanapa w drugim pokoju. Studio na pietrze z balkonem. Polecam!”

• Argo Apartments Ocena: 9,4

„Cisza, spokój, przestrzeń, czystość, niezwykle pomocna obsługa... Znalazłam wszystko co niezbędne do idealnego wypoczynku i szczerze polecam to miejsce.”

• „Nowoczesny wystrój pokoju i świetna lokalizacja”

• Argo Apartments Ocena: 9,4

„Dobra lokalizcja, blisko przystanek autobusowy, wygodny parking, dość duzy basen, blisko plaża i kilka restauracji. Lokalny bar przy basenie.”

30 najlepszych hoteli w mieście Kato Daratso