3. Retimno – opinie o hotelach
  4. Plakias – opinie o hotelu
Grecja Plakias Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja najpiękniejsza i spokój. Świetne położenie wśród skał. Widoki rekompensują nieco tknięty zębem czasu obiekt.”

• Fedra Plakias Ocena: 9,4

„Wyposażenie apartamentu bardzo nowoczesne i wygodne.”

• Sofia Hotel Ocena: 8,9

„Bardzo miły personel, czysto, z hotelu wszędzie blisko, dobre śniadanie, polecam.”

• „Gospodynie bardzo przyjacielskie i pomocne przywitały nas po przyjeździe butelką wina, piwem i lokalnymi produktami spożywczymi ( kawa, herbata,miód, maslo, pieczywo itp). Miejscówka oferuje wspaniały, panoramiczny widok na zatokę Plakias i okoliczne góry. Pokój wyposażony we wszystkie, niezbędne do udanego pobytu, sprzęty i akcesoria. Wspaniała tawerna w odległości paru kroków od apartamentów. Dziękuję gospodyniom za miłe przyjęcie i porady.”

• „Apartament był bardzo czysty, jest estetycznie wykończony i ma przepiękny widok z okna. Na tarasie pięknie pachnie.”

• Studio Manousos Ocena: 9,1

„Rodzinna atmosfera i przemiły szczeniaczek, który umilał oczekiwanie na śniadanie.”

• „Fajna lokalizacja Super widoki Trzy baseny Blisko do morza”

• „Widok”

• Galini Apartments Ocena: 9,1

„Pobyt w tym obiekcie był wyjątkowo udany. Wygodne łóżka. Pokój z klimatyzacją oraz moskitierami w oknach co pozwoliło uniknąć pogryzienia przez komary itp. Balkon mieliśmy z widokiem na góry, z miejscem do posiedzenia oraz suszarką na ubrania. Na wyposażeniu pokoju były wszystkie potrzebne rzeczy, potrzebne naczynia i sztućce. Wszystkie pomieszczenia zadbane i czyste. Dodatkowo były przyprawy, kawa, cukier, herbata co zdecydowanie jest na plus. Gospodyni bardzo miła i pomocna. Zostaliśmy przywitani bardzo serdecznie :) Dostaliśmy powitalną karafkę Raki, wodę mineralną, lokalny miód oraz prawie litr lokalnej oliwy. Dodatkowo poczęstowano nas lokalnym jedzeniem - ciężko mi powiedzieć co to było, ale było bardzo dobre. Właścicielka proponowała też tradycyjną kawkę, ale było już na nią za późno. Położenie bardzo fajne, z widoczkiem na miasto, zatoczkę i góry. Parking przy noclegu wystarczający na sporą liczbę aut.”

• Flisvos Rooms Ocena: 9

„Duży i czysty pokój z tarasem i widokiem na morze. Lokalizacja super tuż przy plaży i w pięknym miasteczku. Udogodnienia wszystkie, które były w opisie. Miła i zawsze pomocna właścicielka. Polecamy serdecznie.”

30 najlepszych hoteli w mieście Plakias