3. Wyspy Jońskie – opinie o hotelach

7,2

7,7

7,1

• Ocena dodana: 3 października 2023

Udany pobyt z poważnym codziennym kardio ;)

Słaba klimatyzacja Niewielkie pracę remontowe

Widoki z obiektu Przyjemny i kompetentny personel Czystość łóżek Dobre śniadania

• Ocena dodana: 8 września 2023

Ogólnie polecam
    • Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Mieliśmy zamówiony transport z lotniska do hotelu i podaliśmy numer lotu, orientacyjna godzinę przylotu i lotnisko z którego wylatywaliśmy. Będąc w powietrzu okazało się ze będziemy mieć ok 30 min opóźnienia. Gdy wyszliśmy przed lotnisko naszego transportu nie było, dzwoniąc do hotelu odebrał przemiły Pan który przeprosił za sytuacje ze nie wie co się stało i już wysyła po nas nowy transport i w ramach rekompensaty nie musimy płacić za niego. Było to bardzo miłe. Przy przyjeździe do hotelu kierowca się zmył gdzieś a Pani recepcjonistka zarządała od nas pieniędzy ponieważ kierowca był i czekał na nas na lotnisku ale nas nie było a nie poinformowaliśmy o opóźnieniu samolotu będąc w powietrzu bez dostępu do jakiegokolwiek zasięgu a wiec odjechał i na nas nie czekał. Kpina i żart. Była to młoda Pani recepcjonistka która na wszystko odpowiadała nie albo trzeba zapłacić podczas gdy druga- starsza Pani oraz Pan byli bardzo pomocni. Także polecam upewnić się ze będąc w powietrzu dacie rade poinformować o opóźnieniu samolotu ;)

Obiekt jest położony na wzgórzu z którego jest piękny widok na morze. Jest bezpośrednie zejście na plaże z prywatnymi hotelowymi leżakami i parasolami. Z hotelu wypożyczyliśmy quady i pojechaliśmy na wycieczkę. Blisko do plaży, sklepów i restauracji. Pokoje są czyste, były sprzątane co 2 dni.

• Ocena dodana: 11 sierpnia 2023

Przyjemny hotel z nieprzyjemną obsługą
    • Pokój dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze

Personel bardzo niemiły i mało pomocny. Pani obiecała nam transfer na lotnisko, po czym dzień przed wylotem powiedziała, że autobus kursuje o innych porach niż nasz lot. Zaproponowała nam prywatny transfer, który był dużo droższy niż lokalne taksówki. Mało informacji dotyczących wspomnianych w ofercie atrakcji takich jak np. kajaki. Byliśmy odsyłani od osoby do osoby.

Aranżacja hotelu bardzo ładna, chociaż trochę zaniedbana. W pokoju lodówka i klimatyzacja. Leżaki na plaży na duży plus. Widok z balkonu cudowny. Przyjemny bar na plaży.

• Ocena dodana: 10 sierpnia 2023

Przyjemny
    • Pokój Trzyosobowy typu Standard

Osoba na recepcji o imieniu Tania, bardzo niemiła kobieta, nie powinna pracować z ludźmi.

Pani Eleni przy barze byla bardzo miła oraz widok ladny z tarasu.

• Ocena dodana: 20 lipca 2023

Śniadania monotonne.

Obsługa, cena.

• Ocena dodana: 12 lipca 2023

Brak

Wszystko

• Ocena dodana: 16 września 2022

Byliśmy bardzo zadowoleni ze śniadań oraz lokalizacji hotelu. Piękny widok na plażę.
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i widokiem na morze

Brak wynoszenia śmieci przez personel hotelu. Na minus również brak pomocy przy zablokowaniu auta na parkingu przez innego gościa hotelowego. Pracownicy powinni mieć numer rejestracyjny auta oraz kontakt do gości. Sporo komarów - brak moskitiery.

Świetna lokalizacja hotelu. Bardzo obfite śniadania (w formie bufetu) z niesamowitym widokiem z tarasu zlokalizowanego przy samej plaży. Śniadanie kosztuje zaledwie 5 euro. Warto je wykupić. Widok na morze zarówno z balkonu jak i z tarasu bardzo nam się podobał. To zdecydowanie mocna strona hotelu.

• Ocena dodana: 14 sierpnia 2021

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

Po przylocie do Grecji musieliśmy czekać ok. 1,5 h na transport hotelowy mimo wcześniejszej rezerwacji. Stres i wydzwanianie na recepcję, bo nie dostaliśmy żadnej informacji o opóźnieniu i nie wiedzieliśmy, czy ktoś w ogóle ma zamiar przyjechać. Słyszeliśmy tylko przez telefon: czekajcie jeszcze 20 minut, później kolejne itd. - Ruch to zdrowie, ale momentami podchodzenie pod stromą górę z plaży (czy centrum) do hotelu w upale i parzącym słońcu nie należało do najprzyjemniejszych czynności. - Brak w hotelu czajnika, jakichś dwóch kubków czy po prostu podstawowej zastawy stołowej. - Kamienista plaża przy hotelu - niebezpieczne zejście. Trzeba było naprawdę uważać, zwłaszcza jak były duże fale, żeby nie zrobić sobie krzywdy. - Pani na recepcji wydawała się momentami zirytowana, żeby odpowiadać na zadawane pytania.

Widok z okna zapierający dech w piersi. - Czyste pokoje - Panie nie sprzątały codziennie, ale co kilka dni, co też w zupełności nam starczyło. - Quad Safari i Kayak Safari oferowane przez hotel- najjaśniejsze punkty podczas naszego pobytu. Naprawdę byliśmy bardzo zadowoleni i zrobilibyśmy to jeszcze raz! - Wygodne łóżko i działająca klimatyzacja bez której ciężko byłoby przeżyć również na plus.

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 24 sierpnia 2023

• Pokój Trzyosobowy typu Deluxe z widokiem na morze

Wspaniałe miejsce, ludzie pracujący w hostelu wszyscy przyjaźnie nastawieni.

• Ocena dodana: 24 sierpnia 2023

Dobry stosunek jakości do ceny
    • Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami

Strome podejście do apartamentu. Monotonne śniadania.

Przestronny pokój, duży balkon, piękny widok. Wycieczki organizowane przez hotel, pokój gier.

• Ocena dodana: 28 lipca 2023

4,0
    Zdecydowanie daleko od oczekiwań
    • Pokój Trzyosobowy typu Deluxe z widokiem na morze

Mały pokój i brak zaangażowania personelu

Widok z balkonu

• Ocena dodana: 14 lipca 2023

Znośny
    • Pokój Trzyosobowy typu Standard

Lokalizacja hotelu zaznaczona przy samej plazy, jednak to hostel jest przy samej plazy, Hotel polozony jest na wzgórzu minimum 250m pod gore - bardzo stromo, wiec dla starszych ludzi moze byc problem z wejsciem. Sniadanie kosztuje 8 euro, obiad 8 euro, kolacja 14 euro. Nie stołowalismy sie w hotelu wiec sie nie wypowiem. Sniadania i obiad spozywany w restauracji przy samej plazy z pieknym widokiem. Nasz widok z okna chociaz nie mielismy wykupionej opcji z widokiem na morze byly piekny. Hotel/hostel posiada duze jacuzzi - tez nie korzystalismy. Cena adekwatna do jakosci. W pokoju nie ma czajnika, jest suszarka do wlosow oraz żele pod prysznic i mydło. Reczniki tylko kapielowe, chyba nie ma mozliwosci wypozyczenia recznikow na plaze. Plusem sa tez darmowe lezaki i parasole na plazy, ale w tym miejscu plaza jest kamienista, warto wziac buty do plywania. Idac w prawa strone plaza jest pusta, z piaskiem i waro tam sie wybrazc az za restauracje rockets. Idac w lewa strone plaza jest piaszczysto-kamienista. Na mnie osobiscie ta plaza zrobila ogromne wrażenie, ktos napisal ze to taki wstep do plaz w Tajlandii - nie wiem bo nie bylam, ale wzgorza porosniete sa bujna roslinnoscia. My do hotelu dotarlismy green busem, podroz z corfu trwa okolo 1h, bardzo krete drogi ale dzieki temu widoki obłędne szczegolnie na plaze agios gordios z samej góry. Koszt przejazdu w jedna strone to 2.20 euro.m

• Ocena dodana: 31 sierpnia 2022

jeśteśmy bardzo zadowoleni - jeśli znów będziemy na korfu to napewno w Pink
    • Pokój trzyosobowy z widokiem na morze

bardzo smaczne posiłki, personel przyjazny, atmosfera swobodna

• Ocena dodana: 8 sierpnia 2022

Nie polecam a tym bardziej dla rodzin z dzieckiem
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

Lokalizaxja sniadan sprzatanie i lokalizacja hotelu.Brak transportu hotelowego

Sniadania bardzo daleko ciezko trafic i ciagle takie same lokalizacja kiepska daleko do plazy a powrot jest bardzo wysoko polozony hotel-nie polecam

• Ocena dodana: 17 lipca 2022

Polozenie hotelu blisko plazy, Pozdrawiam Tanie😊

• Ocena dodana: 13 czerwca 2022

Znośny
    • Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i widokiem na morze

w obiekt całkiem inaczej pokazuje niż w gps. jest bardzo daleko od morza. w obiekcie nie ma internetu dobrego, prawie nie działa. oraz klimatyzacja wgl nie wieje zimnym tylko ciepłym powietrzem. jedzenie było dobre

• Ocena dodana: 8 czerwca 2022

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

Najbardziej podobala mi się lokalizacja , wszędzie blisko, miasteczko bardzo przyjemne

• Ocena dodana: 28 maja 2022

Ma swój klimat, generalnie nam się podobało, ale ma tez kilka wad, chyba nie będę polecał, to nie jest dla każdego.
    • Pokój Dwuosobowy z widokiem na morze

nie działająca klimatyzacja, lokalizacja wprowadzająca w błąd, nie jest przy plaży tylko 10 min po schodach od plaży. Pinezka podana w booking jest przy samej plaży gdzie jest bar… Głośna droga pod oknem.

bar przy plaży, leżaki w cenie, miły personel. Miejsce ma swój klimat.

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2021

• Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i widokiem na morze

Piekny widok na morze z balkonu ,czysciutko,super ,można korzystać z basenu obok ,wystarczy zamówić choćby frappe ,wspaniałe wakacje ,warto zamówić u nich wycieczkę do antipaxos coś niewyobrażalnie pięknego ,turkusowa woda i pływanie ze statku

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 24 czerwca 2021

Hotelik jest klimatyczny i czysty. możliwość wynajęcia kładów na miejscu
    • Pokój czteroosobowy typu Comfort

słabe wi-fi w pokoju

piękny widok z balkonu na zatoczkę, nad którą położone jest miasteczko

Pobyt: czerwiec 2021

• Ocena dodana: 30 lipca 2022

ok pomijając brak sprzątania
    • Pokój Czteroosobowy z widokiem na morze

czystość - W dniu przyjazdu obsługa poinformowała, ze pokoje będą sprzątane co drugi dzień. Niestety po trzykrotnym upominaniu się oraz prośbie o wymienienie ręczników i opróżnienie koszy zostało to zrobione 6-go dnia siedmiodniowego pobytu (za każdym razem panie z recepcji zapewniały, ze ręczniki zostaną wymienione oraz pokoje posprzątane kolejnego dnia…)

lokalizacja

• Ocena dodana: 14 października 2023