3. Wyspy Jońskie – opinie o hotelach

7,8

8,3

• Ocena dodana: 3 października 2023

• Pokój Dwuosobowy/Pokój typu Twin Economy – bez balkonu

Jedzenie, bardzo ubogie. Jakość jedzenia poniżej przeciętnej

Lokalizacja

• Ocena dodana: 28 lipca 2023

• Pokój trzyosobowy

Łazienka do remontu, mała przestrzen i prysznic bez drzwi z klejącą zasłoną. Monotonne jedzenie

Blisko przystanek autobusowy, na plazy zestaw dwa lezaki i parasol 10EUR w tym dwa softdrink. Pokoje przestronne, codziennie sprzatane.

• Ocena dodana: 28 czerwca 2023

Piękne, malownicze plaże. Polecam wybierać się w miejsca mniej dostępne aby nie było takiego natłoku ludzi.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Pokój na który czekaliśmy od rana bo był sprzątany, odebraliśmy cały zakurzony.

Lokalizacja przy ładnej plaży, przystanek autobusowy zaraz obok oraz śliczne miasteczko z dobrym jedzeniem.

• Ocena dodana: 16 czerwca 2023

Optymalny wybór więcej zalet niż wad i genialne położenie
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

W najtańszym pokoju łazienka i prysznic z plastikową zasłoną to jakiś żart. Jest mikroskopijna, a po każdym prysznicu woda jest wszędzie. Zapłaciłem za pokój o wyższym standardzie, a omyłkowo dostałem właśnie ten.

Idealne położenie, plaża 20 m od hotelu, leżaki na plaży komplet 10 E a w tym 2 napoje, bar hotelowy z doskonałą obsługą no i cena w terminie 10-15.06.2023 ok 70 E za dwójkę za śniadaniem

• Ocena dodana: 21 maja 2023

Bardzo dobry hotel. Polecam
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Dość monotonne śniadania, z owoców świeżych tylko pomarańcze. Wybór dań duży, ale nie dla wegetarianina.

Hotel nad samym morzem, bardzo miła obsługa, codziennie sprzątane pokoje, wymieniane ręczniki, co dwa dni pościel. W łazience uzupełniane mydełka szampon. Bardzo wygodne łóżko w pokoju. Obok przystanek autobusowy, można dojechać do stolicy Korfu, do dworca autobusowego Green bus. Skąd podróżować do różnych miejsc na Korfu

• Ocena dodana: 30 czerwca 2022

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Hotel w pełni zasługuje na 3 gwiazdki.Mała kameralna plaża na przeciwko hotelu,leżaki 8 euro za dwa plus stoliczek i parasol w tym darmo drinki. Jedzenie przyzwoite ,dla każdego coś dobrego ,wieczorki muzyczne 3 razy w tygodniu.

• Ocena dodana: 30 września 2021

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Jedyne minusy to: - mała łazienka, - śniadania mogłyby być bardziej różnorodne.

To był mój drugi pobyt na Korfu i to zdecydowanie udany. Hetel znajduje się w małej miejscowości Benitses, wszystko co potrzebne znajduje się pod ręką - plaża przed samym hotelem, market, pełno restauracji. Obsługa w hotelu przemiła i bardzo pomocna! W hotelu znajduje się bar, otwarty do późna, w sezonie dwa razy w tygodniu odbywają się wieczorki z muzyką. Pokój całkiem duży, z balkonem gdzie można spędził miły wieczór. Zdecydowanie polecam pokój z widokiem na morze! Śniadania wydawane w godzinach 7:30 - 10:00, kolacje 19:30 - 21:30. Leżaki koło hotelu płatne 4 euro za sztukę, ale w cenie drink do wyboru. Dodatkowa obsługa na plaży bardzo pomocna - nie trzeba dreptać do baru :). Pokój sprzątany codziennie, ręczniki wymieniane codziennie. Zdecydowanie polecam. Dla mnie to był fantastyczny tydzień relaksu.

• Ocena dodana: 24 września 2021

• Pokój Dwuosobowy/Pokój typu Twin Economy – bez balkonu

Bardzo słabo wygłuszone pokoje, więc słychać każdy krok sąsiadów.

Hotel położony w świetnej lokalizacji, bardzo blisko do plaży i restauracji. Świetna obsługa i bardzo miły personel.

• Ocena dodana: 13 września 2021

• Pokój Dwuosobowy/Pokój typu Twin Economy – bez balkonu

Bardzo czysty, wygodny hotel przy plaży w centrum Benitses. Czasy świetności ma już nieco za sobą, ale wszystko jest sprawne i czyste, a personel miły i profesjonalny. Wszędzie blisko. Polecam I na dłuższy pobyt I na jedną noc.

• Ocena dodana: 30 sierpnia 2021

Pozytywnie.
    • Pokój Dwuosobowy/Pokój typu Twin Economy – bez balkonu

Bardzo mało owoców. Jak już były to średniej jakości. Bardzo słabe jest to że za napoje do kolacji trzeba płacić. Nie po to wykupiłem all inclusive, żeby za nie płacić.

Bardzo dobre śniadania oraz obiadokolacje. Przytulny basen oraz 10 metrów na plaże.

• Ocena dodana: 9 sierpnia 2021

Lokalizacja super

Śniadania

Lokalizacja na ogromny plus

• Ocena dodana: 26 lipca 2021

Bardzo dobra baza wypadowa z miłą obsługą, lokalizacją i plażą.
    • Pokój Dwuosobowy/Pokój typu Twin Economy – bez balkonu

Bardzo dobra lokalizacja wypadowa, przystanek autobusowy przy samym hotelu. Przy budynku basen oraz ładna plaża. Można wynająć leżaki, w cenie są drinki dla wynajmujących. Bardzo polecam :)

• Ocena dodana: 19 lipca 2021

Doskonały hotel na dobry wypoczynek na Korfu, ten krótki i ten dłuższy.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

+ przemiła obsługa + bogate śniadania + czystość + lokalizacja przy plaży, z własną infrastrukturą (super opcja z płatnymi leżakami z napojami i drinkami w cenie) + bar i wieczorne atrakcje (pokazy tańców ludowych) + własny basen + przystanek autobusowy (linia nr 6) idealnie przy hotelu

• Ocena dodana: 17 lipca 2021

• Pokój Dwuosobowy/Pokój typu Twin Economy – bez balkonu

Ciśnienie wody pod prysznicem którego wogole nie było Hotel wygodny choć wymaga odświeżenia Większość mebli itp pamięta lata 80

Lokalizacja super Bardzo blisko do miasta Kerkyra Blisko przystanek aut autobusowy oraz plaza która jest przepiękna Na miejscu jest pełno knajpek oraz restauracji

• Ocena dodana: 2 września 2023

Przyjemny
    • Pokój Dwuosobowy/Pokój typu Twin Economy – bez balkonu

Czystość, brak warzyw i owoców podczas posiłków, głośna muzyka w dniach animacji

Lokalizacja, basen, plaża

• Ocena dodana: 2 września 2023

Przyjemny

Czystość, monotonne śniadania,

Lokalizacja, basen, plaża

• Ocena dodana: 3 lipca 2023

Uważam za mega udany położenie hotelu rewelacja .
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Śniadanie na bogato dla każdego coś dobrego, różnorodna kuchnia regionalna i europejska. Lokalizacja super, morze, puby i bary bardzo blisko.

• Ocena dodana: 20 maja 2023

1,0
    Bardzo słaby
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Szkoda pieniędzy na pobyt w tym hotelu. Sam hotel brudny, stary. Śniadanie niejadalne. Nie mieli nawet parkingu. Tragedia.

• Ocena dodana: 17 maja 2023

Blisko przystanek. Pyszne sniadanko. Przemila obsluga hotelowa. Polecamy

• Ocena dodana: 28 kwietnia 2023

• Pokój trzyosobowy

Brak świeżych warzyw do śniadania.

Duży taras z widokiem na morze.

• Ocena dodana: 25 września 2022

Przyjemny hotel w dobrej cenie
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

- śniadania na dłuższą metę monotonne, średnio smaczne. Traktowaliśmy je po prostu jako posiłek na rozruch, a nie doznania smakowe. Wędlina typu mielonka, ser zolty, pomidory, salata, jajka na twardo, jajecznica (z proszku), fasolka, parowki (typu Biedronka, najtańsze i niedobre). Jogurty ok, płatki straszne. Do tego zawsze owoc. Soki typu napój, kawa ok. W zasadzie tylko śniadania na minus, poza tym wszystko super. Hotel co prawda nie jest najnowocześniejszy, ale nie jest to typ komunistycznego molocha (,czasem taką miałam obawę czytajac niektóre niezadowolone opinie). Nie wiem, czego ludzie spodziewają się za taką cenę, dla mnie spełnił wszystkie oczekiwania.

- cena (!) - czystość - widok z okna - lokalizacja (zaraz przy przystanku) i przy uliczce z tawernami - obsługa super przyjazna i pomocna (!!!) - sprzątanie codziennie Na przeciwko plaża (nie wybitna, ale super czysta woda z łagodnym zejściem), lezaki 8euro / para w tym każdy ma drinka w cenie. Hotel jest przy głównej trasie, ale jak większość w Benitses. Uwazam, że lokalizacja super dla niezmotoryzowanych.

• Ocena dodana: 19 sierpnia 2022

Słabe monotonne śniadania

Idealna lokalizacja, przyjazny personel

• Ocena dodana: 21 października 2021

Dla bardzo niewymagających par bez dzieci
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Pokój potrzebował remontu, łazienka bardzo stara. Najgorsze - to śniadanie! - dużo ludzi, mało miejsca, kolejki po 10 osób, okropna rozpuszczalna kawa i tanie jedzenie .

Bezpośrednio przy plaże, jest basen, klimatyzacja.

• Ocena dodana: 5 września 2021

Pokoj i łazienka w niefajnym stanie, reszta na plus - śniadanie, wifi, klima, basen, obsługa
    • Pokój Dwuosobowy/Pokój typu Twin Economy – bez balkonu

Pokój jak 30 lat temu, po zdjęciach spodziewaliśmy się czegoś lepszego. Kolory ścian czy zasłon również niezbyt przyjemne. Najgorsza jednak łazienka - ciasna a przede wszystkim prysznic malutki z przyklękająca sie do ciała zasłoną, wiec gdy ja zdjęliśmy musieliśmy myć się w niezamkniętym prysznicu(: Dodatkowy minus to leżaki na plaży hotelowej płatne (8 euro)

Śniadanie bardzo dobre, wifi i klimatyzacja bardzo sprawnie działały, personel miły i pomocny, w basenie woda czysta (trochę za zimna) i plusem to, ze nie było na basenie dużo osób