2. Hrvatska: recenzije hotela
  3. Ličko-senjska županija: recenzije smještaja s doručkom i prenoćišta
  4. Plitvica Selo: recenzije smještaja s doručkom i prenoćišta
Hrvatska Plitvica Selo Provjerene recenzije stvarnih gostiju smještaja s doručkom i prenoćišta

• Plitvica River House Prosječna ocjena: 9,8

„Sve je bilo odlicno, osoblje je uljudno i spremno pomoci u svakom trenutku. Hrana je vrhunska i najvise mi se svidjelo sto je sve iz domace proizvodnje. Smjestaj je isto izvrstan i nadmasio je moja ocekivanja.”

• B&B Plitvica Creek Prosječna ocjena: 9,6

„Divna mirna lokacija, spavate uz žuborenje potoka s pogledom na zelenilo. Iza objekta je livada uz potok s udobnim stolcima i ležaljkama gdje se možete opustiti uz jutarnju kavu ili večernje piće. Domaćini su predivni kulturni i profesionalni mladi ljudi, simpatični i uslužni a opet nenametljivi. Soba je bila izuzetno čista, uređena s puno stila , madrac je bio jako udoban. Kupaonica ima odličan snažan tuš, krasne debele frotirne ručnike i jako fine sapune. Dobili smo i krevetić za našu desetomjesečnu bebu. Ovaj objekt sigurno ćemo preporučiti obitelji i prijateljima. Čista desetka!”

• B&B Plitvica Lodge Prosječna ocjena: 8,8

„Sve nam se jako svidjelo. Iznimno ljubazni domaćini, blizina parka, prostrano dvorište, restoran u sklopu objekta. Svakako ponovno dolazimo!”

• B&B Plitvica Lodge Prosječna ocjena: 8,8

„Lokacija mirna i na ljepom mijestu. Osoblje i domacini uljudni i za svaku pohvalu. Sve preporuke .”

• „Super dorucak i jos bolja usluga ,jako uljudno osoblje”

5 najboljih smještaja s doručkom i prenoćišta u gradu 'Plitvica Selo'

na temelju 7.909 recenzija smještaja s doručkom i prenoćišta na Booking.com-u