2. Chorvatsko hodnocení hotelů
  3. Šibenciko-kninská župa hodnocení hotelů
  4. Betina hodnocení hotelů
Chorvatsko Betina Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Delfino - apartman uz more Průměrné hodnocení: 10

„Milá hostitelka , její koláče vynikající . Když byl problém vše vyřešila . Krásný výhled na moře. Apartmán čistý a prostorný , moderně vybavený.“

• Nautica Apartments Průměrné hodnocení: 8,2

„Bez snídaně lokalita super.“

• Apartmani MATKO Průměrné hodnocení: 9,7

„Úžasní majitelé, soukromá pláž.“

• Apartments Divna Průměrné hodnocení: 9,7

„Výborné umiestnenie apartmánu blízko mora - všade bolo blízko - námestie Betina, námestie Murter, pláže, obchod ... Ostrov Murter je krásny, veľa zelene, stromov. Mali sme so sebou bicykle, dá sa výborne jazdiť, či už vedľa mora alebo po hlavnej ceste, krásne výhľady, každý deň iná pláž. Všetky pláže boli čisté, s čistou a priezračnou vodou. Majiteľka je veľmi príjemná pani, prišli sme neskoro v noci, čakala na nás a dala nám kľúče, všetko vysvetlila, ukázala. V apartmáne sme mali všetko potrebné vybavenie, nič nám nechýbalo, klimatizácia fungovala dobre. Dovolenku sme si veľmi užili. Večerné vychádzky po Betine a Murteri sú krásne.“

• Apartments Viola Průměrné hodnocení: 9

„Klidné, čisté ubytování, milí a ochotní majitelé, dobrá poloha pro večerní procházky do restaurace, obchod blízko. Parkováni ve stínu, kvalitní klimatizace.“

• Apartmani Šara 2 Průměrné hodnocení: 9,8

„Velmi dobrá lokalita, pár kroků od pláže, klid /konec září/. Hezké procházky po Betině a blízkém Murteru.“

• Niky Průměrné hodnocení: 9,6

„Vybavenost apartmánu, zahrada, ochota majitelů“

• Villa Maris Průměrné hodnocení: 9,9

„Perfektní dům na strávení klidné dovolené. Dům je na samotě, hned u moře s dvěma terasami a grilem. Vybavení domu je nové, krásné a pohodlné. Máme dva psy Retriever a Doberman a nebyl žádný problém. Majitelé jsou přátelští a příjemní, tímto je zdravím. Těším se, až pobyt zopakujeme.“

• „Moc milí a ochotní hostitelé, čistota, moderně a pěkně zařízený apartmán. Bydlení v historické části v těsných uličkách má své kouzlo.“

• Nautica Apartments Průměrné hodnocení: 8,2

„Lokalita, příjemná, ochotná paní, pomohla nám i s parkováním po check outu z jejího ubytování.“

30 nejlepších hotelů v destinaci Betina