2. Hrvatska: recenzije hotela
  3. Bjelovarsko-bilogorska županija: recenzije hotela
  4. Bjelovar: recenzije hotela
Hrvatska Bjelovar Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Studio Apartman Jovičić Prosječna ocjena: 9

„Sve je bilo vrlo uredno i čisto, apartman je lijepo uređen i namješten, opremljen sa svime što bi gostima moglo zatrebati. Čak vas i kavica dočeka na stolu. Vlasnici su nam ustupili malo veći apartman od onog kojeg smo početno bukirali, jer je bio slobodan a mi smo došli malo ranije. Nismo se bunili :D Bilo nam je žao što smo na kraju samo prespavali u apartmanu koliko je lijep :) Ako ću se vraćati u Bjelovar, definitivno će to biti u Apartmane Jovičić. Svaka pohvala!”

• Apartment IG4U, City center Prosječna ocjena: 9,9

„Lokacija objekta je kakvu sam tražila..centar grada. Preuzimanje ključeva, ulazak u objekt/apartman i ostale formalnosti su jednostavne i praktične. Apartman ima sve što treba, čisto je, uredno i udobno.”

• Barbara Prosječna ocjena: 9,8

„Urednost, lijepo uređeno dosta detalja. Vidi se ženska ruka”

• Apartmani Murić - Ena Prosječna ocjena: 9,9

„Smještajna jedinica u mirnom djelu grada. Pohvale domaćinu u svakom pogledu.”

• KM therooms BJELOVAR Prosječna ocjena: 9,5

„Sve je bilo čisto, uredno i boravak je bio jako ugodan.”

• Apartment Dada Prosječna ocjena: 9,8

„Lijep apartman u centru Bjelovara u blizini svih sadržaja. Apartman je uredan, ima dovoljno mjesta za 4 osobe, a moglo bi se i 5 smjestit. Vlasnica je ljubazna i odmah odgovara na sve poruke. Ispred je besplatni ograđeni parking. U kupaonici ima dovoljno čistih ručnika.”

• apartmani SUN & MOON Prosječna ocjena: 10

„Domaćin je jako prijatan, fino nas je dočekao. U frizideru nas je dočekala meza i piće, kao i par grickalica i čokoladica. Apartman je veoma čist i uredan. U slučaju viška slobodnog vremena, ima i nekolicina knjiga za čitanje. Sve pohvale za domaćina i sve preporuke.”

• apartmani SUN & MOON Prosječna ocjena: 10

„Objekt je predivan. Lijepo uređen, čist, krevet je velik i visok, sadržaj je bogat, lokacija tiha i mirna, domaćin jako uljudan... Omogućio nam je ulazak prije vremena na čemu smo jako zahvalni i još nas je i dočekao s punim frižiderom. Sve u svemu, idealno mjesto za boravak... I cijenom i onime što za cijenu dobijete. 😊 Ocjena ne da je 10 od 10...nego i mnogo više. 😁 Idući puta kada nam bude trebao smještaj definitivno znamo gdje treba ići.”

• Apartmani i Sobe Kočiš Prosječna ocjena: 9,9

„Pristupačnost domaćina, uređenje apartmana odlično. Dobra je povezanost sa centrom Bjelovara.”

• Apartmani Murić - Ena Prosječna ocjena: 9,9

„Lijep i prostran apartman. Ima vlastiti parking.”

20 najboljih hotela u gradu 'Bjelovar'

na temelju 1.994 recenzija hotela na Booking.com-u