2. Chorvatsko hodnocení hotelů
  3. Zadarská župa hodnocení hotelů
  4. Drage hodnocení hotelů
Chorvatsko Drage Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• SeaBreeze Villa Buqez Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování bylo nádherné. Úžasně pohodlné a nic nám tam nechybělo. Místo je krásné. Zařízení kuchyně bylo dostatečné i k vaření. Ve vile byl dostatečný pocit soukromí i když jsou ostatní vily blízko. Prostě to byla nádhera. Rádi se někdy vrátíme.“

• „Ubytování je krásně situované u pláže. Vířivka byla příjemným zpestřením.“

• Apartments Mustač Průměrné hodnocení: 9,5

„Pěkné místo v klidné části, ubytování čisté a příjemné, paní majitelka je velice příjemná dáma. V patře možnost grilování, nebo posezení v moc pěkně zařízené terase.“

• Apartment Branko Průměrné hodnocení: 9,9

„Líbil se nám úplně nejvíc výhled na moře! Dále dobře vybavená kuchyň, skvělá koupelna, pohodlné postele.Majitelka, velmi sympatická paní.Kousicek k moři, blízko i kaminkova pláž s restaurací, různými stánky.“

• „Všechno uklizené a čisté. Vybavení domu bylo nad naše očekávání. Super“

• Beachvilla Anton Haus 17 Průměrné hodnocení: 8,6

„Všechno hlavne ten klid tady“

• Sestrice Průměrné hodnocení: 9,5

„Krásný čistý apartmán s prostornou terasou a výhledem na moře. Nadstandardně vybavená kuchyň (sice chybí mikrovlnná trouba, ale naopak jsou k dispozici spotřebiče, které nejsou standardem - myčka na nádobí, trouba, velká lednice,.....). V apartmánu je dost úložného prostoru. K pláži je možné dojít během 5-ti minut. Pláž je oblázková nebo plata (ve stínu borovic). Pláž není velká, ale nikdy nebyla přeplněná. Hned vedle pláže je bar (nápoje, zmrzlina - za rozumné ceny), restaurace (nemohu hodnotit, protože jsme jí nenavštívili), stánek se pečivem (poměrně velký výběr), stánek (hranolky, smažené spirály, panini), půjčovna šlapadla a dětské hřiště. Obchod se smíšeným zbožím cca 8 minut chůze - opačným směrem než je pláž. Paní majitelka byla moc milá. Na zprávy reagovala ihned a byla nám připravena se vším pomoct. Výhled za apartmínu byl úžasný. Wifi funkční.“

30 nejlepších hotelů v destinaci Drage