2. Recenzije hotela u državi CRO
  3. Recenzije hotela u regiji Sibenik-Knin County
  4. Recenzije hotela na destinaciji Jezera
Hrvatska Jezera Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Apartments Veronika Ocena gostiju: 8,3

„Smeštaj se nalazi u vrlo mirnoj ulici, dostupan je lako iz centra mesta i kolima i peške, veoma lepo i pažljivo sređen, sa puno brige za detalje. Kuća je velika i bili su tu i drugi turisti, ali imali smo osećaj odmora i privatnosti sve vreme. Parking je odmah ispred, bezbedan i funkcionalan. Sve je u stanu radilo i funkcionisalo besprekorno, iako smo unajmili manji stan, bez terase, imali smo sasvim dovoljno prostora. Od domaćina smo dobili lepe i korisne preporuke za plaže u blizini, bili su vrlo srdačni i dostupni. Okruženje je fenomenalno za letovanje, plaže prelepe, sa prirodnim hladom i puno mira. Lokacija je dobra i za izlete po obližnjim gradovima.”

• Stars Palace Ocena gostiju: 8,5

„Smeštaj je uredan, domaćini su ljubazni. Plaže su veoma blizu. Preporuka 😊”

• M&L Mobile Home Ocena gostiju: 9,5

„Kućica je na fenomenalnom mestu u mirnom delu kampa ispod velikog hlada.Velika terasa,lezaljke i tuš.”

• Apartments Sanja Ocena gostiju: 9,7

„Izuzetno ljubazna domaćica, odličan smještaj, sve preporuke.”

• MALUFI 193 Ocena gostiju: 9,5

„Kucica potpuno opremljena i vrlo cista .Vlasnica vrlo ljubazna uvek dostupna sta god da zatreba.Topla preporuka za porodice sa decom jer se nalazi u mirnom delu kampa.”

• Mobile Homes SEA JOY Ocena gostiju: 9

„Ovo je bilo savrseno letovanje.Bungalovi su predobri,u borovoj sumi.Vlasnik nas je par puta zvao da pita da li je sve u redu i da li nam nesto nedostaje.Kamp je ogroman a plaza je fenomenalna ,ipak za vodu je potrebna obuca zbog sitnog sljunka.U kampu uglavnom letuju porodice sa malom decom i penzioneri,tako da ovde nije bilo buke,zurki, vec je posle 10 sati mirno i tiho.Svako vece je organizovan mini disko sa animatorima.takodje kamp sadrzi i razna igralista,gumene sprave u vodi,trampolinu.Bilo je mnogo turista ali nije izgledalo kao da je guzva.Osoblje je ljubazno i susretljivo.U blizini je gradic Tisno do kojeg se obalom moze peske stici.Svakom ko voli mirno letovanje toplo bismo preporucili kamp Jezera!”

30 najboljih hotela na destinaciji Jezera

na osnovu 2 843 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu