3. Lika-Senj County – opinie o hotelach
  4. Karlobag – opinie o hotelu
Chorwacja Karlobag Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Z całego serca polecam to miejsce dla osób szukających spokoju oraz ciszy, przepiękna lokalizacja, czysty basen, bardzo blisko do morza z prostym dostępem. Apartamenty z klimatyzacja, pełne wyposażenie kuchni, pralka, grill , zdecydowanie wszystko co potrzebne! Poza tym najważniejszym i największym plusem są właściciele , mili, uśmiechnięci , którzy w każdym momencie są chętni do udzielenia pomocy !”

• „Bardzo dobry kontakt z gospodarzem, do plaży tylko zejść z kilku schodków- dostepne parasole i lezaki. Apartament wyposażony we wszystko czego potrzeba. Polecam”

• „Bardzo miły gospodarz. Parking przy samym wejściu do apartamentu. Dojście do prywatnej plaży. Apartament czysty i zadbany. Piękny widok na morze z dużego tarasu. W salonie czekała na nas butelka wina. Kuchnia w pełni wyposażona. Wszystko ok”

• Apartment Šušanj Ocena: 8,3

„Przepiękny widok - już chyba bliżej morza się nie da.”

• „Przemiła właścicielka. Czysto wygodnie. Niczego nie brakowało.”

• „Smròd zglizna nie polecam dostaliśmy jakieś odpady do spania a zdjęcia domu byly”

• Apartmani Stille Ocena: 9,7

„Bardzo fajne miejsce na nocleg. Bardzo czysto. Wysoko, ładny widok z tarasu. Wszystko super.”

• „Świetna lokalizacja, przemiła właścicielka. Mega widoki!”

• Apartmani 'Cvit' Ocena: 9,4

„Świetne wyposażenie aneksu kuchennego. Calosc duża i przestronna. Blisko do pięknej plaży, ścieżką przez lasek.”

30 najlepszych hoteli w mieście Karlobag