2. Chorvatsko hodnocení hotelů
  3. Splitsko-dalmátská župa hodnocení hotelů
  4. Maslinica hodnocení hotelů
Chorvatsko Maslinica Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Golden view luxury apartment Průměrné hodnocení: 9,9

„Apartmán se nám velmi líbil, majitel velmi milý. Po příjezdu k dispozici občerstvení (voda, cola, pivo, káva, čaj, sušenky), což bylo opravdu příjemné. Nádherný výhled, klid. Naprostá spokojenost.“

• Apartment Peggy Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování bylo moc hezké s příjemnou a prostornou stinnou terasou. Moře bylo velmi blízko, přístup do moře byl z betonového mola na kterém bylo možné se opalovat na lehátkách (kamínková pláž byla nedaleko). Moře bylo čisté, viděli jsme množství vodních živočichů, které u pevniny k vidění nejsou.“

• Apartmani Mariela Průměrné hodnocení: 9,7

„Apartmán byl úžasný a hlavně bazén. Byli jsme moc rádi, že příjezd do ubytování byl bez problémů a osobně nás zavedla správcová, která nám ve všem vycházela vstříc.“

• Apartmani blagaic Průměrné hodnocení: 9,1

„Vše bylo naprosto super😊“

• Apartments Toni - with pool and view Průměrné hodnocení: 8,9

„Moc milí majitelé. Ubytování má příjemné místo s krásným posezením u bazénu, možnost grilování. Bazén i ubytování krásně čisté, dostatek ručníků. Balkon s výhledem na moře a městečko i pláže v docházkové vzdálenosti. Moc se nám zde líbilo.“

• Apartments Toni - with pool and view Průměrné hodnocení: 8,9

„Pohodlný apartmán s terasou oddělenou od sousedů, zaručující soukromí. K dispozici bazén s lehátky, ve stínu zahrady, s krásným výhledem na moře. Paní domácí pravidelně nosila čisté ručníky a povlečení. Místo vhodné pro klidnou dovolenou pro ty, kteří nemají rádi ruch měst, mnoho lidí a nevyhledávají večerní šrumec turistických center. Dobrá pláž je cca 15 minut chůze. Ve skutečnosti byl apartmán a zahrada hezčí než na fotkách.“

„Klid okolí“

• Balkun Průměrné hodnocení: 9,8

„Moc příjemná paní majitelka. Občas pekla koláčky a dávala nám ochutnat. Apartmán vybaven maximálně, vše nové, čisté, funkční. V popisu není uvedena myčka nádobí a wifi, tak to mile překvapilo. V kuchyni bylo i základní vybavení jako káva, čaj. Veškeré kuchyňské vybavení včetně trouby a presovače na mletou kávu, čistící a mycí potřeby do kuchyně. Příjemné byly sítě v oknech proti hmyzu, Parkování nebylo přímo u apartmánu, ale dalo se parkovat nedaleko na bezpečném místě.“

• Apartments Ana - quiet and peaceful Průměrné hodnocení: 8,7

„Klidná lokalita, dalo se pozorovat krásné západy slunce. Na pláž a do centra cca 5 minut pěšky. Strašně hodná paní domácí, ve všem ochotně pomohla.“

10 nejlepších hotelů v destinaci Maslinica

podle 668 recenzí na Booking.com