3. Istria – opinie o hotelach
  4. Pomer – opinie o hotelu
Chorwacja Pomer Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Deni09 Ocena: 9

„Apartament wyposażony we wszystko co potrzebne, właściciele obiektu są na miejscu i zawsze służą pomocą. Wcześniej czytaliśmy opinie innych użytkowników którzy chwalili czystość apartamentu i nie zawiedliśmy się, było bardzo czysto. Widać że ktoś wkłada serce w przygotowanie apartamentu dla gości. Do dyspozycji wydzielone miejsce parkingowe na posesji. Cicha i spokojna okolica. Do plaży 10-12 minut spacerkiem. Plaża miejska z bezpłatnymi leżakami, prysznicem i toaletami. Przy plaży znajduje się sklep spożywczy. Z apartamentu do dużego marketu spożywczego jest 5 minut spaceru. Idealne miejsce wypadowe do zwiedzania urokliwych i tętniących życiem okolicznych nadmorskich kurortów. POLECAMY :)”

• „Pokój bardzo duży, czysty z niewielkim aneksem kuchennym który w zupełności wystarczy na kilkudniowy pobyt. Dodatkowym atutem jest duża kuchnia na dole. Basen duży, możliwość spędzenia czasu przy basenie”

• „dobra lokalizacja, zamknięty parking, duże balkony i dobrze wyposażona kuchnia na zewnątrz”

• Apartment Lorenzo Ocena: 9,3

„Apartament jest położony w świetnej lokalizacji - blisko mariny, plaży oraz dużego marketu. Właściciele apartamentu są niesamowicie uczynni. Wszystko schludne i czyste. Bardzo ładny wystrój. jak i ogródek dostępny tylko na naszą wyłączność. Apartament był bardzo dobrze wyposażony. Otrzymaliśmy nawet powitalne snacki :) Było nam ogromne miło gościć w Apartamencie Lorenzo.”

• Villa Pura Vida Ocena: 9,2

„Wystarczająca przestrzeń, czystość, wygoda , basen”

• „Duży metraż, 2 sypialnie, jadalnia i oddzielna kuchnia, spora łazienka. Dobra lokalizacja na południu Istrii, blisko parku Kamenjak. Klimatyzacja w przedpokoju, pozwalała zapewnić dobre warunki mimo rekordowej fali upałów. Słodycze i nalewki na powitanie. Przemiła właścicielka, która mieszka na miejscu. Dobra restauracja na przeciwko.”

• „Absolutnie wszystko: przede wszystkim bardzo miła i pomocna gospodyni (bardzo dobry kontakt), położenie domu (a także jego wystrój i bardzo dobry stan techniczny), parking i bliskość samochodu, duża przestrzeń, wspaniały ogród, bliskość do przepięknej plaży i sklepu. Ja, żona i córka jesteśmy zachwyceni! Dziękujemy jeszcze raz za możliwość spędzenia tak udanych i wspaniałych wakacji.”

• House Mergi Ocena: 9

„Lokalizacja dogodna, 5-7 minut do plaży.”

• „Idealne miejsce na pobyt z dziećmi . Przestronny salon , dobrze wyposażona kuchnia , duże sypialnie . Klimatyzacja , ogrodzony obiekt , duży parking. Przyjazny pomocny właściciel . Blisko do cichej , nie zatłoczonej plaży.”

20 najlepszych hoteli w mieście Pomer