3. Karlovac county – opinie o hotelach
  4. Slunj – opinie o hotelu
Chorwacja Slunj Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Family Puškarić Ocena: 8,8

„Miejscowość Slunj Rastoke dojazd parking, apartament”

• „Przepiękne położenie, właściciele witają Cię pysznym napitkiem, balkon dosłownie nad rzeką/wodospadami (widzieliśmy z niego dorosłego bobra), klimat w pokojach rewelacja, prywatny parking praktycznie pod samym pokojem.”

• Apartment Bastaja Ocena: 9,7

„Wszystko było wspaniale. Apartament duży, czysty, w świetnej lokalizacji. Bardzo miła Gospodyni, która przywitała nas domowym winem :) Polecam!”

• Aria Room - Rastoke Ocena: 9,3

„Bardzo ładne przyjazne miejsce, blisko do Jezior Plitwickich, spędziliśmy tu tylko jedną noc ale z czystym sumieniem możemy polecić, był to nasz przystanek ku dalszej drodze 😊”

• Aria Room - Rastoke Ocena: 9,3

„Dobre miejsce na 1 nocleg. Miła gospodyni.”

• Guest House Vučeta Ocena: 8,7

„świetna lokalizacja , miła właścicielka, bardzo pomocna , zaoferowała śniadanie . Bardzo dobry obiekt na nocleg w drodze powrotnej z Dalmacji . Polecam . Piękne widoki , obiekt zlokalizowany przy samym wodospadzie . Piękna okolica .”

• Apartman Helena Ocena: 9,7

„Super apartament, bardzo czysto, przemiła właścicielka. Polecam bardzo!”

• Apartman Helena Ocena: 9,7

„Wspaniałe miejsce, bardzo dobry kontakt z personelem. Parking na miejscu, wygodne łóżka. Właściciel przywitał nas pysznymi bułeczkami. Kuchnia dobrze wyposażona.”

• „To już druga Nasza wizyta w drodze na południe Chorwacji. Apartament idealnie czysty. Wszystko pachnące i czyściutkie. W apartamencie jest wszystko co jest potrzebne do krótszego bądź dłuższego pobytu. Po za tak oczywistymi przedmiotami jak przybory kuchenne, w apartamencie są również przyprawy czy artykuły spożywcze. Wspaniali właściciele, którzy są mega sympatyczni i gościnni. Jeśli następnym razem będziemy nocowali w tych rejonach, to na pewno w IRIS Room.”

• „Czysto, dużo miejsca, miły i pomocny personel”

30 najlepszych hoteli w mieście Slunj