3. Primorsko-Goranska županija – opinie o hotelach
  4. Tribalj – opinie o hotelu
Chorwacja Tribalj Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo przytulny apartament, w pełni wyposażony, piękny widok z balkonu, przemili właściciele.”

• „Wszystkie pokoje klimatyzowane. W domu jest dużo przestrzeni, fajnie wyposażona kuchnia. Basen, leżaki, letnia jadalnia powodują, że nie ma potrzeby ruszać się z z miejsca. Dzieci były zachwycone.”

• Old Stone House Ocena: 9

„Najbardziej podobały mi się ogólne udogodnienia w Old Stone House. Niczego w nim nie brakowało - pralka, grill, mikser, a nawet blender. Upieczenie dziecku na śniadanie placków dzięki temu nie stanowiło problemu :)! Nasze psiaki miały się gdzie wybiegać, kiedy piliśmy kawę na bardzo ładnym tarasie. Dom usytuowany w górzystej części dzięki czemu upały nie były nam straszne. Dojazd do plaż szybki - ok 15-20min samochodem. Ogólnie nasza ekipa składająca się z czterech dorosłych osób, jednego dziecka, oraz trzech psiaków jest bardzo zadowolona :)”

• Rooms Nada Ocena: 9,1

„Dostępność do podstawowych przyborów kuchennych z idealnym miejscem do śniadań, obiadów czy też kolacji. Pełne wyposażenie kuchenne. Spokój, cisza oraz bardzo mili właściciele.”

• Apartment Sara Ocena: 9,3

„Klucze przekazała nam gospodyni/opiekunka obiektu - bardzo miła/serdeczna osoba.”

5 najlepszych hoteli w mieście Tribalj

na podstawie 430 opinii na Booking.com