3. Krapina-Zagorje – opinie o hotelach
  4. Tuheljske Toplice – opinie o hotelu
Chorwacja Tuheljske Toplice Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo fajny apartament, z idealnym wyposażeniem. Było wszystko co trzeba. Gospodarz był cały czas dostępny pod telefonem. Od apartamentu idzie się 2 minuty na wspaniałe baseny kryte i odkryte ze zjeżdżalniami i saunami. W miejscowości obok kolejne duże baseny. Piękne widoki, grill, leżaki. Wszystko na wyciągnięcie ręki. Gospodarz zadbał o wszystko.”

• „Wspaniałe urokliwe miejsce na szczycie wzgórza. Wspaniały właściciel, który opowiedział nam historię tego miejsca, oprowadził po obiekcie, mimo późnej pory i poczęstował pysznym winem ze swojej winiarni. Niestety to tylko był nasz nocleg tranzytowy z Dubrownika, bo chętnie następnym razem spędzimy tam kilka dni. Super klimatyczne miejsce. Pozdrawiamy Gospodarza”

• „Pokoje i ich wyposażenie są w bardzo dobrym stanie. Niestety o cześci Parku Wodnego nie mogę tego powiedzieć. Hotel jest ładnie położony i wkomponowany w otoczenie.”

• „Wyjątkowe miejsce dla osób ceniących prostotę i naturę”

• „Czystość obiektu na wysokim poziomie, widoki piękne. Byliśmy w upalne dni i trochę doskwierał nam brak klimatyzacji. Są sufitowe wiatraki ale nie we wszystkich pokojach sypialnych.”

• „Bardzo przyjemne miejsce, mili gosppdarze, idealne miejsce na zatrzymanie sie w trakcie podróży.”

• „Bardzo ładnie urządzone mieszkanie. Było wszystko czego potrzebowaliśmy. Mili właściciele.”

• Kaj-Lux Ocena: 9,8

„To że jest luz :) w apartamencie przeprowadzono remont i jest jeszcze lepiej.”

10 najlepszych hoteli w mieście Tuheljske Toplice