2. Recenzije hotela u državi CRO
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Zadar County
  4. Recenzije smeštajnih objekata na destinaciji Biograd na Moru
Hrvatska Biograd na Moru Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• Eliška Holiday Home Ocena gostiju: 9,7

„Sve top, toplo preporucujem.”

• Apartment Leonardo Ocena gostiju: 9,6

„Ljubazna gospodja, koja nas je docekala, veliki apartman, moderan i dobro opremljen, blizu centra grada, sve super :)”

• Morosini Apartments Ocena gostiju: 9,3

„Ljubazna gospodja koja nas je docekala, super opremljen apartman, idealno za dve osobe i veoma blizu centra ! :)”

• Apartmani Katarina Ocena gostiju: 9,7

„Rado preporucujemo apartman , jer smo mi docekani od strane domacina pravo domacinski. Apartman je cist, uredan, sve sto vam je potrebno se nalazi u apartmanu. Sa velikim zadovoljstvom cemo ga opet posjetiti. 😊”

• Banić Apartments with pool Ocena gostiju: 9

„Apartman prelijep, sve kao na slikama, cist, uredan, parking odlican, internet i TV kanali super funkcionisu, domaćini ljubazni, fini i za svaku pohvalu. Bazen prelijep, cist, uredan, za svaku preporuku, bez ijedne i najmanje zamjerke, ocjena 10 od 10, toplo preporucujem”

• Mobile Homes Ljutić Ocena gostiju: 9,3

„Apsolutno bez ikakve zamjerke. Smjestaj vrhunski , osoblje cista 10ka. Vidimo se sledece godine :)”

• Diana & Josip Mobile Homes Ocena gostiju: 7,8

„Bilo je mnogo bolje od ocekivanog, dobili smo apartman koji je bolji nego sto smo rezervisali jer su imali slobodan i sami su nam ponutili tu bolju opciju. Dobili smo cak da zadnji dan ostanemo skoro cijeli dan jer je osoblje imalo slobodan dan i mogli smo da ostanemo duže i uživamo i u tom zadnjem danu. Internet odlican, mjesto 2 minute hoda od plaže, ljubaznost susretljivost, sve na vrhunskom nivou”

• Mobile Homes Ljutić Ocena gostiju: 9,3

„Kamp je tih,sve je jako čisto.Net je dobar.Na plaži je,sve kućice su jako blizu mora.Recepcija ljubazna,sobarice divne,sve pohvale za osoblje.”

30 najboljih objekata za odmor na destinaciji Biograd na Moru

na osnovu 13 604 recenzija objekata za odmor na Booking.com veb sajtu