2. Comentarii despre hoteluri în Croaţia
  3. Comentarii despre case de vacanță în Ținutul Split-Dalmatia
  4. Comentarii despre case de vacanță în Kaštela
Croaţia Kaštela Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Lavender & Mint Scor din comentarii: 9,9

„Locația a fost foarte frumoasa, cu toate facilitățile.”

• Apartments M&A Scor din comentarii: 9,6

„Construcție nouă, făcută cu mult bun gust, moderna,cu finisaje de cea mai înaltă calitate și cu o atenție deosebită pentru detalii.Curatenie impecabilă, întreg studioul fiind conceput funcțional și pentru a asigura tot confortul. Nimic nu lipsește pentru un sejur de câteva zile,astfel încât sa te simți minunat.Parcarea asigurata în perimetrul clădirii este un mare plus.Multumim pentru faptul ca am fost cazati imediat ce am ajuns,în jurul orei 11 am.”

• Apartmani Sandra Scor din comentarii: 9,6

„Totul a fost minunat! Recomand cu încredere! Apartamentele sunt situate în apropierea orașelor Split și Trogir. Exista o plaja minunată în apropiere, magazine alimentare, restaurante. Apartamentele sunt complet utilate, moderne, f.curate și spatioase. Puteți folosi grătarele aflate în curte. Gazdele sunt primitoare și va pot ajuta cu sfaturi utile legate de excursiile pe care le veți face. Mulțumim pentru tot! Vom reveni cu siguranță! 🥰😍”

• Apartman Mali Jure Scor din comentarii: 10

„Absolut totul! Gazdele sunt oameni de o calitate ce rar intalnesti.”

• Apartment LUX Elba Scor din comentarii: 9,8

„Apartamentul a fost foarte curat si mobilat cu mobilier modern, utilitat foarte bine. Arata exact ca in poze.”

• House Niko Scor din comentarii: 9,4

„Locația - aproape de plaja Este o casa veche, specifica zonei, recent și frumos renovata. Casa este curata și spațioasă, bucataria bine dotată cu toate echipamentele necesare pentru a gati Magazin alimentar la 30-50 m de proprietate. Există o panificație cu produse foarte bune, o ghereta cu peste proaspăt și un restaurant, foarte aproape de casa. Proprietarii sunt persoane foarte amabile și dragute - ne-au așteptat cu o prăjitură delicioasă făcută în casă și fructe proaspete. Răspund prompt la mesaje. Parcarea nu ridica probleme - exista un garaj dar și parcare gratuită la 100 m de proprietate”

• Apartmani Strada Scor din comentarii: 9,2

„Locația pitorească - clădirea și sătucul din alte vremuri :). Proprietara a fost foarte amabilă și implicată.”

• „Totul a fost perfect! Gazdele au fost foarte receptive! Ne-au oferit și grătarul pentru a pregăti! Reparatie fresh cu terasă enormă, cu vedere la mare! Recomand tuturor această locație!”

• Heritage Villa Vitturi Sea View Scor din comentarii: 9,8

„Vila este superba, frumos renovata , foarte curata , camera foarte racoroasa , ne-am odihnit foarte bine , totul a fost la superlativ Niksa ne-a ajutat foarte mult , cu recomandari si locuri de vizitat , plaja este micuta dar relaxanta si linistita, recomand Bcool pt mic-dejun si pranz , este chiar pe plaja iar pt dinner pt cei cu pretentii Mala Mora , mancarea si servirea extraordinare”

• Calypso Scor din comentarii: 9

„Zona frumoasa”