2. Chorvatsko hodnocení hotelů
Chorvatsko Labin Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Haus Gaia Průměrné hodnocení: 9,5

„Lokalita velice hezká.“

• Apartments Radović Průměrné hodnocení: 9,4

„Hezký prostorný čistý apartmán dobře vybavený krásný výhled na staré město , jediná nevýhoda ( pro někoho výhoda ) je dost stranou od města“

• Lovely Apartment in Old Town Průměrné hodnocení: 9,7

„Velmi milá a ochotná majitelka. Nádherné místo ve starém městě.“

• Home Lotus Flower Průměrné hodnocení: 9,3

„Apartmán byl menší, ale pohodlný a útulný. Vše bylo čisté a voňavé. Cítili jsme se jako doma. Přístup ubytovatelů byl velice přátelský a příjemný. Výhled z apartmánu na moře a všude nádherný klid.“

• Ravni Průměrné hodnocení: 9

„Čisté, hezky výhled , pěkný apartmán. Příjemné ubytování“

• Ema Průměrné hodnocení: 8,9

„Fajn místo, blízko historickému centru, zároveň pár minut autem od pláže v Rabacu. Také tam byl klid bez rušivých elementů a pěkný výhled do okolní krajiny z terasy.“

• Guesthouse Boris Průměrné hodnocení: 8,2

„Pán nám dopředu napsal místo pro parkování na SPZ, které bylo zahrnuté v ceně. Apartmán byl čistý, vybavenost dle popisu. Vše v naprostém pořádku! 😊 Dokonce jsme při odjezdu zapomněli věci v lednici a pán ihned psal, zda se můžeme vrátit. 100% vstřícnost. Doporučuji.“

• Villa Luma Apartments Průměrné hodnocení: 9,3

„Líbila se nám lokalita. Moře bylo klidné a blízko ubytování. Vše bylo čisté a uklizené, na terase byl k dispozici plynový gril. Paní domácí byla velmi vstřícná a milá.“

• Villa Luma Apartments Průměrné hodnocení: 9,3

„Klidné místo, bez hlučných turistů. Překrásné moře plné ryb. Přístup do vody z mola, kterých je na břehu dostatek na soukromí. Jinak jen skály. Hned hloubka na plavání. Pláž s oblázky nedaleko, ale hodně lidí a pláž malá. Apartmán prostorný s terasou. Dvě ložnice s vlastní koupelnou. Kdo hledá klid a odpočinek, super místo.“

30 nejlepších ubytování k pronájmu v destinaci Labin

podle 4 440 hodnocení na Booking.com napsaných pro ubytování k pronájmu