Doties uz galveno saturu
  4. Vietas Malinska brīvdienu naktsmītņu atsauksmes
Horvātija Malinska Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par brīvdienu naktsmītnēm

Jaunākās atsauksmes

• Villa Lungomare Viesu sniegtais vērtējums: 9,7

„Viss! Lieliska atrašanās vieta, skaists skats no augšējā dzīvokļa uz ostu. Dzīvoklis jauns, moderns ar visu nepieciešamo.“

• House Villa Mare Viesu sniegtais vērtējums: 9,7

„Lieliska vieta! Saimnieki padomāja par visu.Ļoti sirsnīgi un atsaucīgi saimnieki Mladenka un Anton.Kad mūsu bērnu kafejnīcā sakoda svešs suns, Mladenka zvanīja ārstam,bija ar mums klīnikā. Priekš ciemiņiem Mladenka cep ļoti garšīgus mafinus.Jebkuru jautājumu var ar saimniekiem ātri atrisināt.Patikama un ērta terase.Grill (ogles un malka ir). Dārzs👍.Ir iespēja iegādāties pašražotu olīveļļu. Mēs bijām ar bērniem(kopā 6cilvēki)un suni.“

• Apartment Olive Groove Viesu sniegtais vērtējums: 9,4

„Ciemats ir maziņš līdz ar to pilsētas centrs, pārtikas veikals un pludmale ir sasniedzama kājām. Apkārtne klusa, viss piemērots lieliskai atpūtai. Apartamenti piemēroti ģimenei, vairākiem ceļotājiem. Viss tīrs un kārtīgs, patīkami uzturēties. Nedaudz baidīja lasītā atsauksme par mazu autostāvvietu. Jā nav baigi milzīgā, bet ja visi viesi ar cieņu izturas pret pārējiem, nemaz nav tik traki iebrauktuvē ieparkot auto.“

• Apartments MARIO Viesu sniegtais vērtējums: 9,5

„Skaistas, modernas, gaišas telpas, ērtas gultas. Viss nepieciešamais dzīvošanai. Man patika!“

• Apartments Margareta & Ena Viesu sniegtais vērtējums: 9,3

„Atrašanās vieta netālu no jūras (10-15min ar kājām). Triju guļamistabu apartamenti ar lielu viesistabu un ēdamistabu, kā arī virtuvi. Apartamentos ir 2 tualetes, viena ar dušu, otra ar vannu. Liela lodžija. Ir grils. Viesu uzņēmējs ļoti pretimnākošs, vienmēr apvaicājas vai viesiem kas netrūkst. Netālu no apartamentiem tirgus, kur vienmēr var iegādāties svaigus augļus un dārzeņus. Viss nepieciešamais ēdiena gatavošanai.“

• Villa Luka Viesu sniegtais vērtējums: 7,5

„Patika skats no balkona tālumā uz pilsētu un jūru.“

• Luxury Rooms Vila Carissa Viesu sniegtais vērtējums: 9,7

„Mums patika viss, uzņemšana bija jauka, saimieks sagaidīja ar cienastu, katru dienu bija nodrošināts svaigs piens un augļi, virtuvē kurā gatavojām ēdienu bija viss nepieciešamais. Liels pluss bija riteņi un elektroskūteri kuri bija pieejami katru dienu. Villā bija pieejamas dažādas spēles. Tuvu jūra, netālu Malinkskas pilsētas centrs.“

• Apartment Nada 1 Viesu sniegtais vērtējums: 9,9

„Atrašanās vieta klusa un ļoti laba,kādi 50 metri no jūras līča pludmales. Ļoti laipni, atsaucīgi un izpalīdzīgi saimnieki.Viss tīrs un svaigi izremontēts. Skaists skats no balkona,virtuve ar pilnu aprīkojumu,kondicionieris.Viss bija ļoti labi.“

30 vislabākās brīvdienu naktsmītnes vietā Malinska

No 16 020 brīvdienu naktsmītņu atsauksmēm Booking.com mājas lapā