2. Recenzije hotela u državi CRO
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Primorsko-Goranska županija
  4. Recenzije smeštajnih objekata na destinaciji Malinska
Hrvatska Malinska Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• Malinska -Krk Ocena gostiju: 9,4

„Lepo sređen smeštaj i sjajan pogled na more sa terase. Ima dosta parkinga ispred. Istina da je prilaz kroz usku ulic ali se može proći i sa SUV-om uz malo pažljive vožnje.”

• Apartman Dorčić Ocena gostiju: 9,2

„Veoma ljubazni domaćini + Mirko 😊”

• Apartman Ivona Ocena gostiju: 9,7

„Apartman je odlično opremljen, prostran i na dobroj lokaciji, ima sve što je potrebno. Vlasnica apartmana je veoma ljubazna.”

• Apartman Laurus Malinska Ocena gostiju: 9,6

„Prelepo mesto je Malinska. Odličan smeštaj. Gospođa Ljerka je učinila da nam boravak ostane u najlepšem sećanju. Preporuka za sve, sjajno mesto za porodicu!”

• Apartments Ivanka G Ocena gostiju: 9,4

„Ivanka je preljubazna, pravi domacin. Stanovanje je prostrano i cisto. Sve pohvale🤝”

• Apartments Ivanka G Ocena gostiju: 9,4

„Predivan smestaj, ljubazna domaćica, veoma čisto, blizu centra, svaka preporuka”

• Adriatic Dream Holiday Home Ocena gostiju: 10

„+ Sve što nam je trebalo je bilo u kući, a kuća je uređena veoma moderno i ugodna za boravak. Domaćin je vrlo ljubazan i dostupan u svakom trenutku. Bili smo zadovoljni svime, mogu samo preporučiti!”

• Villa San Ocena gostiju: 9,1

„Osoblje je jako ljubazno i gostoljubljivo. Posebno bih pohvaloo zenu koja radi u objektu gospođu Ljubicu.”

• Apartments Ivanka G Ocena gostiju: 9,4

„Komunikacija sa Ivankom je bila odlicna. Smestaj se nalazi na odlicnom mestu, 5 minita udaljen od svih lokacija a opet nije direktno na ulici i jako je mirno i tiho. Apartman je velik, prostran, svetao… Ako nas put ponovo nanese opet cemo biti gosti i uzivati u svemu navedenom.”

30 najboljih objekata za odmor na destinaciji Malinska

na osnovu 16 020 recenzija objekata za odmor na Booking.com veb sajtu